popup

Podaří se 180kilovému Otovi překonat nadváhu? Již ve čtvrtek v pořadu Tlouštíci na TV Prima

1. dubna 2020

Každý z osmi účastníků pořadu Tlouštíci si nese do začátku natáčení jako vklad nejen velkou nadváhu, ale také silný životní příběh, se kterým se více či méně úspěšně pere. A také proto nehubne. Tým televize Prima, složený z renomovaných odborníků, nabízí trvalé vyřešení problémů. Jak si se svou situací poradí druhý statečný – Ota, sledujte premiérově již 2. dubna ve 21.35 na televizi Prima.

 

Obezitou trpí více než 2 miliardy lidí po celém světě. Řidič autobusu, pan Ota, k této skupině také patřil. Když tento veselý a sympatický muž začne popisovat, co všechno dokáže slupnout na posezení, připomíná pohádkového Otesánka.

Za týden dokázal vypít i 40 litrů coly! Měl ji i u postele a cukr si doplňoval během noci. K tomu se téměř vůbec nehýbal a za den zvládl ujít sotva pár kroků od autobusu k autu, od auta ke gauči a od gauče k lednici. Manželku Lucku nutil, aby mu podstrojovala a chystala dobroty. Život celé rodiny omezovala jeho obezita. Partnerský život šel pochopitelně stranou a zbyly jen hrozivě přibývající kila a tuk. Ota jako by se stal bezedným a nevěděl si se sebou rady. A prohlásil: „Je na čase s tím něco dělat, jenom doufám, že už není pozdě.“

 

Ota: Bojím se smrti

Řidič autobusu Ota si od odborníků vyslechl, jak je na tom a co mu hrozí, pokud styl života nezmění – vážné nemoci, cukrovka, infarkt, mozková mrtvice a smrt. A to nejspíš brzy. Ota se tedy začal bát o svůj život. Jeho zajetý životní styl se začal od základu měnit. Hlavní hrdina, který byl extrémně žravý, musel velké porce nezdravého jídla a sladkostí vyměnit za zdravé jídlo a vodu. A zatímco na začátku zvládl ujít sotva pár kroků, začal v průběhu pořadu trénovat s osobním trenérem.

 

Cesta ve znamení mnoha krizí

Otova cesta ke zdravému životnímu stylu byla ve znamení mnoha krizí. A po každé z nich přišly nové sliby, sázky a nové krize. Vášnivý fanoušek fotbalové Sparty Ota měl osm měsíců na to, aby změnil a zachránil svůj život. Obrovské porce tučného jídla bez živin musel nahradit pestrou a zdravou stravou. Součástí jeho režimu se stal pravidelný trénink ve fitku.

Zatrénoval si i s moderátorkou Ivou Kubelkovou. Po cvičení dostal nápad, který by ho prý konečně mohl motivovat k pořádnému výkonu. „Když sem vás teď porazil, seženete mi podpis Jardy Jágra?“ vytasil se s nápadem na překvapenou Ivu Kubelkovou, zvyklou plnit sny v pořadu Jak se staví sen. „Víte co, Oto, co je váš cíl?“ zeptala se ho a slíbila: „Když zhubnete celkem 40 kilogramů, tak já vám ten podpis seženu.“

Cíl není nesplnitelný. Ota ale bude muset pořádně začít makat a přestat lhát. Jeho výživový poradce totiž například zjistil, že mu Ota lže ve výčtu snědeného jídla.

 

Zvládl Ota všechny krize? Našel ztracené sebevědomí? Přežil a nevzdal to? S jakou finální váhou končí? A jakou roli v jeho příběhu sehráli Iva Kubelková, Jarda Jágr a Bořek Dočkal? Sledujte již 2. dubna od 21.35 na TV Prima!

 

Jak už jsme mohli slyšet v 1. dílu pořadu Tlouštíci, vyšší úspěšnosti v redukci váhy lze dosáhnout, pokud vyhledáte specialisty v oboru. Na základě úvodní konzultace, měření biometrických hodnot a dalších vyšetření, je možné vybrat vhodný postup šitý každému na míru.

Podrobné informace o programu Cambridge Weight Plan včetně výsledků lékařské studie DROPLET v přehledné formě najdete na stránce o Cambridge Weight Plan.

Svého poradce si pak můžete s ohledem na své bydliště a další preference vybrat z přehledu poradenských center CWP.
 

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.