TV pořad Tlouštíci

Nezdar, deprese i nevyřešené vztahy – to jsou hlavní příčiny přejídání, které vedou k nadváze. V jednom bodě si člověk uvědomí, že je potřeba obrátit se na odborníky.

A právě o tom je nový pořad „Tlouštíci“, který odstartuje na TV Prima již 26. března 2020. Ve 21.35 hodin se můžete těšit na první epizodu i s týmem odborníků, jehož členem je uznávaný prof. MUDr. Vladimír Teplan, DrSc., a rovněž i výživový poradce a školitel programu Cambridge Weight Plan, Ing. Lukáš Vrána. Pořad mapuje životy osmi účastníků během jejich velké proměny, která začíná v hlavě každého z nich. Podaří se všem životní restart? Sledujte s námi!

Jsme nadšeni, že po dlouhých měsících, kdy jsme společně s TV Prima a dalšími odborníky měli možnost spolupracovat na něčem tak velkém, vám i široké veřejnosti brzy představíme vynikající výsledky, kterých jsme společně dosáhli. Produkty a principy programu Cambridge Weight Plan jsou součástí jídelníčků a učení zdravého životního stylu, které budou řešeny v každém díle.

To ale není vše! Po každé epizodě mohou diváci sledovat navazující pořad „Tlouštíci Extra“, ve kterém se každý bude moci seznámit s trendy zdravého životního stylu. Od Ing. Lukáše Vrány mohou naslouchat radám a doporučením, díky nimž budou zase o kousek blíž ke svému vysněnému novému JÁ.

úvodní fotografie

Epizody TV pořadu

Podaří se 180kilovému Otovi překonat nadváhu? Již ve čtvrtek v pořadu Tlouštíci na TV Prima

Podaří se 180kilovému Otovi překonat nadváhu? Již ve čtvrtek v pořadu Tlouštíci na TV Prima

1. dubna 2020

Klobásky, chipsy a obložené talíře, s chutí splachoval litry coly a pivem. Ota se stal „bezedným“ a nevěděl si se sebou rady. Jestli se mu podaří zhubnout a změnit přístup k životu, sledujte ve 2. premiérovém dílu pořadu Tlouštíci ve čtvrtek 2. dubna od 21.35 na TV Prima!

Základní kroky k úspěšnému hubnutí a změně svého já. Specialista na výživu doporučuje

Základní kroky k úspěšnému hubnutí a změně svého já. Specialista na výživu doporučuje

26. března 2020

Cesta k vysněné postavě a lepšímu já bývá složitá. Zjednodušte si ji. Specialista na výživu a konzultant pořadu Tlouštíci Extra, Ing. Lukáš Vrána, doporučuje základní kroky, které by na startu takové velké životní změny neměly chybět.

Neuvěřitelná proměna Markéty v premiéře jedinečného konceptu hubnutí Tlouštíci

Neuvěřitelná proměna Markéty v premiéře jedinečného konceptu hubnutí Tlouštíci

25. března 2020

Na začátku natáčení vážila 122 kilo. Její vysněnou váhou bylo 70 až 80 kilogramů. Splní se zoufalé paní Markétě tento sen? Uvidíte v premiérovém dílu pořadu Tlouštíci už 26. března ve 21.35 na Primě. Seznamte se díky Tlouštíkům s jedinečným konceptem hubnutí a zdravé změny životního stylu – tématy, která se mohou stát inspirací i pro vás.

Tlouštíci – nový pořad na TV Prima věnovaný osobnímu restartu. A program Cambridge Weight Plan byl u toho.

Tlouštíci – nový pořad na TV Prima věnovaný osobnímu restartu. A program Cambridge Weight Plan byl u toho.

18. března 2020

Již 26. března 2020 ve 21.35 na TV Prima poběží pořad Tlouštíci. Pořad, který hýbe lidskými osudy tehdy, když už bezmoc a deprese mění život na pouhé přežívání ze dne na den. Společně jsme se s týmem odborníků vydali na misi, která vybraným účastníkům zlepší život.

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a startovací balíček ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.