popup
Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-28kg

Zuzana Sehnalová

31 let

Dobrý den, mé jméno je Zuzana Sehnalová a je mi 27 let, nikdy jsem nebyla žádná vyzáblina, ale první nespokojenost s váhou u mě nastala po porodu prvního syna. To jsem měla váhu 83 kg, tak jsem začala zkoušet různé diety, ale nikdy jsem nic nedotáhla do konce, vždy jsem vydržela maximálně měsíc a pak začala opět jíst nezdravě, a tak se váha vrátila zpět na původní čísla. Po nějaké době se nám narodil druhý syn, a to jsem opět přibrala další nehezká kila. Vyšplhala jsem se až na váhu 94 kg, pohyb byl pro mne obtížný, každý den jsem byla šíleně unavená. Opět jsem zkoušela zredukovat váhu, ale sama jsem neměla tu pevnou vůli to vydržet. Neměla jsem doma žádnou oporu, všichni mi říkali, ale prosím tě, vždyť vypadáš dobře, hlavně se najez! A tak jsem si nezdravé jídlo pěkně užívala hlavně večer u televize, když už byl klid a děti spali. Jenže pak jsem měla výčitky a zkoušela opět diety.

A jednou jsem z ničeho nic objevila na internetu odkaz na program Cambridge Weight Plan a v něm uviděla jednu známou, co úžasně v těchto programech zhubla, a tak jsem řekla, že do toho půjdu taky. Redukce váhy pod dohledem báječné výživové poradkyně paní Hanky Borkovcové šla jako po másle a každým dnem jsem byla spokojenější sama se sebou. Teď mě všichni říkají, jak vypadám úžasně, dokonce dvě kamarádky začaly program Cambridge Weight Plan držet taky, když viděly ty skvělé výsledky. Nyní jsem na váze 66 kg a konečně můžu se svou rodinou aktivně žít. Jsem strašně spokojená, že jsem do toho tehdy šla.

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

Ing. Borkovcová Hana

Brno, AZ Tower, Pražákova 1008/69

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.