popup
Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-40kg

Vladimír Kolář

53 let

Jmenuji se Vladimír Kolář a je mi 50 let. Už jako kluk jsem byl takový pěkně oplácaný a všichni mi říkali, že to vyběhám. Jenomže jak šel čas, tak jsem přibíral a přibíral, protože jak se říká, nebyl jsem línej se nažrat. Bral jsem to tak, že už jsem takový od přírody a s tím že se asi nedá zas tak moc dělat. Jak přibývaly léta, tak mě tloušťka začínala čím dál tím víc obtěžovat. Začaly potíže s pohyblivostí, všechno mě bolelo, byl jsem stále unavený a zpocený, jak dveře od chlíva. Mimo jiné jsem i rybář, takže projít kus břehu řeky, nebo rybníka s vláčecím prutem, začínal být problém. Vlézt do rybářské pramice u příkrého břehu byl už skoro adrenalinový sport.

Když se moje váha začala blížit ke 130 kilogramům, tak jsem se prostě rozhodl, že musím zhubnout. A to pod 100. Ale jak to dokázat? Věděl jsem, že moje známá se zabývá nějakým programem, jehož pomocí lze snížit váhu. Tak jsem se nezávazně zeptal a dojednal si konzultaci. Když jsem přišel do Cambridge Weight Plan centra, přivítala mě usměvavá Denisa, ukázala na regály s pytlíky a řekla – tak tohle bude v příštích týdnech převážně tvoje strava. No a bylo rozhodnuto. Všechno mi vysvětlila a poradila, jak na to, abych to dokázal. Musím říci, že přestože mně všechna jídla chutnala, tak to nebylo zrovna jednoduché. Díky podpoře mé skvělé ženy Milušky se to ale dařilo a já hubnul.

Podařilo se mi zhubnout skoro 40 kg a můj život se hodně změnil. Spousta věcí se zjednodušila a já se cítím vitálnější. Moje rybářská loďka najednou jezdí rychleji a hlavně když objímám svoji Milušku, tak k sobě máme o hodně blíž. Velkou radost mám i z toho, že můj úspěch inspiroval i některé moje blízké, ba i nejbližší. Někteří moji kamarádi začali hubnout stejným způsobem jako já. A hlavně také moje žena a můj syn se zapojili do skvělého programu Cambridge Weight Plan a mají velmi dobré výsledky. Prostě tento program ovlivnil výrazně můj život. Díky Denise – mé skvělé výživové poradkyni a kamarádce – jsem změnil svůj životní styl. Cítím se spokojený a našel jsem jiný pohled na jídlo než doposud. Prostě už nežiji, abych jedl, ale jím, abych žil.

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

Ing. Krejníková (Dlabolová) Denisa

Čáslav, Přemysla Otakara II. 90/3

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.