popup
Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-24kg

Věra Julinová

50 let

Moje jméno je Věra a je mi 49 let. Díky špatným stravovacím návykům, sedavému zaměstnání a zabíráním si problémů víc, než je zdrávo jsem se za dvacet let propracovala k váze 107,5 kg.

Co to udělá s psychikou každého člověka a především ženy, nemusím asi moc zdlouhavě popisovat. Podněty ze strany okolí a stále se zhoršující zdravotní stav mě nabádaly k tomu, abych se nad sebou zamyslela. Rozhodujícím okamžikem byla návštěva mé kamarádky Katky ze střední školy. Nešlo si nevšimnout, jak skvěle vypadala, a proto jsem se jí začala vyptávat na podrobnosti. Vyprávěla mi s nadšením o programu Cambridge Weight Plan a tak mě motivovala k rozhodnutí, kterého ani trošku nelituji. Navštívila jsem proto poradnu ve Zlíně, kde jsem se seznámila se skvělou Janou Gabryšovou a ta dohlížela celý půlrok na to, aby naše společné úsilí bylo co nejvíce zúročeno. Její individuální přístup, podpora a profesionalita, to vše se na našem společném výsledku podepsalo.  Za to jí patří velký dík a já mohu říci, že jsem na novém začátku, který mi tím správným směrem změnil život.

Věra

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

Gabryšová Jana

Zlín, K Pasekám 2517

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.