popup
Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-20kg

Soňa Vlášková

56 let

Jmenuji se Soňa Vlášková a je mi 52 let. O programu Cambridge Weight Plan jsem se dozvěděla od kolegyně z práce, která tuto dietu držela. Zhubla a byla úspěchem nadšena. Povídaly jsme si o ní, až mi poslala odkaz do mailu a já jsem se podívala, jestli taková Cambridge poradna není někde poblíž mé  práce. Našla jsem ji, ale chvilku mi trvalo, než jsem se odhodlala oslovit poradkyni. Poslala jsem email a poradkyně Ing. Viktorie Handrychová mi zavolala a domluvila jsem si první schůzku, kde mi vše vysvětlila, pečlivě zvážila, změřila, vyfotografovala a zapsala všechny hodnoty. Paní Viktorie je skvělá, sympatická, dokáže pochválit, povzbudit a dodá jistou motivaci pokračovat dál. Odcházela jsem nadšená a se spoustou dobrot ( sáčků k jídlu místo běžné stravy ).  Začala jsem tedy s hubnutím. Koktejly se staly mou snídaňovou a obědovou záležitostí a večer jsem se těšila na nějakou výbornou kaši. Ze začátku při kompletní náhradě stravy (pouze Cambridge produkty), jsem měla strach, že budu mít hlad, ale žádný jsem nepociťovala. Díky programu Cambridge jsem se naučila pravidelně jíst a hlavně pít přes 3L denně a to pro mě dřív byl nadlidský úkol. Centimetry i váha ubývají, což mě motivuje pokračovat. Mám i dostatek energie, kterou jsem dříve neměla. Při pravidelných schůzkách mě paní Viktorie převažuje, kontroluje tuky, svaly, vodu… pochválí a já dodržuji vše, co mi říká. Produkty CWP mi chutnají. Všichni kolem mě obdivují, říkají, že vypadám báječně a já se tak i cítím. Jsem na sebe hrdá a přála bych ten pocit vítězství každému, kdo bojuje s nadváhou.

Touto cestou bych chtěla vyjádřit spokojenost s produkty Cambridge Weight Plan. Pomohly mi razantně snížit váhu, kterou se budu i nadále snažit udržet. Koktejly si ponechám jako snídaňovou záležitost, jelikož mi tato snídaně vyhovuje. Dále oceňuji také Cambridge centrum paní Ing. Viktorie Handrychové, která vždy ochotně a  profesionálně poradí, vychází flexibilně vstříc při objednání termínů, podporovala mě a má v zásobě široký výběr produktů. Mnohokrát děkuji a doufám, že zůstaneme v kontaktu i nadále !!!

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

Ing. Handrychová Viktorie

Karlovy Vary, Lidická 595/64

Chci se objednat

Ing. Handrychová Viktorie

Praha 5, Nové Butovice, Seydlerova 3

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.