popup
Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-30kg

Silvie Rybníčková -30kg

45 let

Jmenuji se Silvie Rybníčková, je mi 44 let.

Nikdy v mladším věku jsem problémy s váhou neměla. Při své výšce 172 cm jsem vážila 59 kg, což mi, jako mladé slečně připadalo hrozně moc. To jsem ale ještě netušila, kam až může moje tělo „dorůst“ J ve věku pozdějším. Co bych teď za těch 59kg dala!

Po dvou dětech a rozvodu, kdy se mi vše nějak zbořilo, jsem se uchýlila řešit jak úspěchy, tak neúspěchy jídlem. K úspěchu přece patří oslava s jídlem a pitím….Když se mi něco nedařilo, opět jídlo, ale spíš jako „zalepení“ špatné nálady.

Jak  mi ta kila pomaloučku přibývala, ani jsem si nevšimla, že tloustnu. To si člověk koupí větší oblečení , povolí pásek … a najednou zjistí, že kolena bolí, na vysoký krevní tlak má předepsané léky a ještě více upadá do depresí z toho , že si nemůže koupit na oblečení to, co  by chtěl, ale jen to, do čeho se vejde.

Při svých 110 kilech jsem si připadala jako slon v porcelánu.

Mým životem je chov a výcvik koní, ale s takovou váhou jsem místo ježdění pracovala s koňmi pouze ze země.

Když jsem si vychovala svoje hříbě v dospělého koně, nastal čas, kdy bylo potřeba koně obsednout. Moje trenérka se ptala, kdo na tom koni bude jezdit a já smutně prohlásila, že jsem chtěla já, ale že bych musela shodit těch 30 kilo co mám navíc…..

Ona se jen tak podívala a řekla: „tak to máš o čem přemýšlet!“

No ..a tak jsem začala.

Hledala jsem na internetu a našla program Cambridge Weight Plan. Domluvila jsem si konzultaci s paní poradkyní Pavlou. Po mé první návštěvě a zvážení jsem došla k názoru, že do toho jdu s plným nasazením.

Jsem ráda za toto rozhodnutí, protože už po 4 měsících mě lidé, kteří mě znají, skoro nepoznávali. Začala jsem si připadat hezčí a moje sebevědomí rostlo.

Tím, že se mi postupně podařilo shodit potřebná kila, zlepšil se i můj zdravotní stav. Prášku na tlak beru už jen polovinu, kolena přestala otékat a bolet.

Ale co víc!

Opravdu se mi splnil můj sen a zase můžu vidět svět z koňského hřbetu! A ten nezapomenutelný pocit usednout na mladého koně jako první, ten se popsat nedá! To bude zážitek do konce života…

Tímto bych chtěla poděkovat společnosti Cambridge Weight Plan, jejíž hubnoucí program je výborně propracovaný a dá se aplikovat do každodenního života.

Pevná vůle, odborné vedení, citlivá podpora mojí paní poradkyně a pomoc mé rodiny mi opět vrátily chuť a elán do života s tělem, za které se nemusím stydět.

Všem, kteří mi s hubnutím pomáhali, patří mé velké………děkuji J

Silvie R.

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

Hes Pavla

Tišnov, Komenského nám. 124

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.