popup
Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-29kg

Roman Vícha

44 let

Jmenuji se Roman Vícha a je mi 43 let. Rozhodnutí začít s mou váhou 142 kg něco dělat, mi pomohla aktivita mých dcer v taneční škole, kde jsem se nechal inspirovat jejich trenérem, který také svou váhu snížil o více jak 30 kg. 

Myšlenka, že budu lehčí byla nepředstavitelná. Moc jsem tomu nevěřil a šel do toho s pocitem, že stejně se to nepodaří. I přesto všechno, že jsem aktivně hrál fotbal celý život a byl aktivní, věděl jsem, že moje váha mi začíná těžce vadit. Rozhodnutí začít, bylo složité. 

Velké poděkování patří hlavně kamarádům z taneční školy, rodině, ale hlavně paní poradkyni Renatě Štěpánové, která mi dodávala vždy energii a podporu v začátcích, kdy jsem sám bojoval s pocitem hladu a chuti. Po celou dobu byla mou podporou a člověkem, bez které bych to sám nezvládl. 

Bylo to zajímavé, když jsem se po týdnu cítil sice hladový, ale úbytek váhy už byl znát. Týden co týden jsem začal chápat, že to opravdu jde. Hlad jsem nepociťoval, váha šla dolů a můj mozek si uvědomil, že přísun piva a alkoholu prostě odbourám úplně. 

Rodina to uvítala pozitivně, a i když někdy se smáli, že jsem jak králík a pořád stojím u lednice a místo piva piji čistou vodu. 

Po půl roce jsem přešel z velikosti XXXL na velikost L, někdy XL. Celý šatník jsem změnil, ale hlavně jsem se změnil i já. Uvědomuji si, že můj zdravotní stav a váha je to, co dělá můj život lepší. 

Pokud někdo z Vás váhá, nebojte se toho, a jděte do toho. Opravdu to stojí za úsilí a vynaložené finance. Sami pak budete se sebou spokojeni. 

Zdraví Vás Roman. 

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

Ing. Štěpánová Renata

Opava, Těšínská 2672/42

Chci se objednat

Ing. Štěpánová Renata

Ostrava, Lumírova 639/2

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.