popup
Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-27kg

René Matlášek

52 let

Moje jméno je René Matlášek, je mi 50 let, měřím 182 cm a moje váha oscilovala mezi 112 a 113 kg. S obezitou jsem střídavě bojoval nejméně 15 let. Zkoušel jsem kde co, avšak bez výraznějšího efektu. Většího úbytku, než 5 kg ( navíc s rychlým jo-jo efektem) jsem nikdy nedosáhl. Upravil jsem své stravování, začal chodit pravidelně do fitness na aerobní aktivity, nedosáhl jsem však většího úspěchu, než toho, že mi hmotnost již dále nenarůstala. Jakkoli jsem navštěvoval fitness v posledních několika letech několikrát týdně, váha ani objem v pase neklesal. Smířil jsem se s tím, že se obezity už nezbavím a byl jsem vděčný, že alespoň dále neprogreduje. Pokračoval jsem ve fitku, jedl a pil jsem, nač jsem měl chuť, nijak jsem se neomezoval.

Při obouvání bot jsem se potápěl. Přes svůj objem a váhu jsem byl sice docela ohebný, ale udýchaný a zpocený. Mnoho let jsem léčil svůj vysoký krevní tlak a poslední tři roky i vysoký cholesterol. Všechny redukční programy jsem již odmítal, včetně programu Cambridge Weight Plan, o němž se dozvěděla moje manželka a který se rozhodla vyzkoušet. Její pokusy mne v programu Cambridge Weight Plan angažovat byly několik týdnů marné. Moje žena je však vytrvalá a já nakonec naléhání podlehl. Je pravdou, že to bylo již v situaci, kdy jsem na ní viděl úspěšnost programu a následnou stabilitu, jo-jo efekt se u ní nekonal.

První kontakt s paní Ing. Renatou Štěpánovou byl z mé strany vlažný. Přes veškerý úspěch mojí manželky, která je také v její péči, jsem nevěřil tomu, že bych i já mohl uspět. Vlastně jsem se zařazením do programu Cambridge Weight Plan souhlasil proto, abych měl doma klid. Moje žena mi neustále opakovala, že nechce být na tomto světě v padesáti sama (nyní je jí 45 let). Možná jsem ji špatně pochopil, protože moje první týdny v programu Cambridge Weight Plan spíš nasvědčovaly tomu, že tady chce zůstat sama mnohem dřív. Průběh mojí kůry nebyl bez problémů a měl docela daleko k tomu, co mi líčila moje žena. Intenzivní pocity hladu mne přepadávaly několikrát denně a bez podpory nejbližšího okolí, ale také zkušeného kouče – paní Ing. Renaty Štěpánové, bych to jistě vzdal.

Je však třeba říci, že pravidelné konzultace s paní Štěpánovou, během nichž jsem čím dál více nabýval přesvědčení, že ví velice dobře, o čem mluví a co dělá, vedly k postupné stabilizaci mojí situace, a nakonec jsem i já dospěl ke kýženému výsledku. Snášel jsem redukční fázi čím dál lépe, hlad byl méně častý, a ne tak intenzivní, až nakonec vymizel zcela. Nemožné se stalo skutkem, zhubl jsem 27 kg, a přes 20 cm v pase. Své okolí jsem výsledkem doslova šokoval. Nevěřil jsem úspěchu dlouho sám, není divu, že tomu pak nemohli uvěřit ostatní.

 

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

Ing. Štěpánová Renata

Opava, Těšínská 2672/42

Chci se objednat

Ing. Štěpánová Renata

Ostrava, Lumírova 639/2

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.