popup
Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-55kg

Radek Máj

52 let

Jmenuji se Radek Máj, celý život prakticky zápasím s nadváhou. Ve svých 42 letech mě postihla srdeční příhoda. Následoval pomalejší způsob života, přestal jsem kouřit, no a kila směrem nahoru se jen hrnula. Letos po oslavě 49. narozenin jsem se na popud manželky rozhodl, že zkusím nějaká kila shodit. Objevili jsme program Cambridge Weight Plan a zkusili oslovit poradkyni z našeho kraje. Již při první schůzce bylo rozhodnuto hubnoucí program absolvovat. Šli jsme do toho společně s manželkou, takže podpora byla vzájemná.

Kila šla pěkně dolů, zdravotní stav se zlepšoval a energie přibývalo. Když se ohlédnu zpátky lze říci, že to pěkně uteklo, nejhorší bylo sebeovládání z počátku neujídat něco jiného než předepsanou stravu. V současné době jsem téměř na konci programu a mohu konstatovat veliké zlepšení zdravotního stavu (potvrzeno lékaři), obrovský příval životní energie ve všech oblastech lidského života. Stejně je na tom i manželka a tak si ta naše nová těla užíváme. Velká práce je před námi a to s udržením současného stavu, ale i to jistě zvládneme. Závěrem mohu konstatovat, že to opravdu s Cambridge Weight Plan funguje, a to hlavně díky naší skvělé poradkyni Kateřině Liškové.

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

Lišková Kateřina

Vyškov, Jana Šoupala 1

Chci se objednat

Lišková Kateřina

Jihlava, Fritzova 4258/2

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.