popup
Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-10kg

MUDr. Hana Fifková

59 let

Většinu života jsem aktivně sportovala a to mi vždy pomáhalo si udržovat váhu. Pak ale přišlo pár menších komplikací, jako přechod, katastrofální vztah, pracovní stres a kila šla nahoru. A to, že jsem přestala kouřit, mi sice udělalo dobře na plicích, ale na váze rozhodně ne. Začal kolotoč předsevzetí, diet, hladovění a následných a dalších selhání. Zhubnout mi prostě nešlo. Časem jsem si pak byla tak protivná, že jsem nakonec váhu vyhodila, nemohla jsem se na to jednoduše koukat. Řekla jsem si, že už kila nebudu řešit. Nakonec – na prahu šedesátky by mi to už mohlo být jedno a stejně je to asi věkem, že nemůžu zhubnout.

Před dvěma lety jsem začala dělat triatlon. Chtěla jsem si něco dokázat. Naučila jsem se plavat kraul, oprášila běžecké boty a koupila silniční kolo. Po roce tréninku jsem absolvovala první závody a zvládla jsem je. Ale pořád jsem s sebou tahala pneumatiku kolem pasu a svaly jsem měla zalité do tuku. Začala jsem hledat profesionální pomoc a našla jsem program Cambridge Weight Plan a  paní Markétu Liškovou– moji poradkyni . Vstoupila jsem do programu Cambridge Weight Plan a rozhodla se na doporučení Markéty upravit stravování a doplnit  ho o jídla a tyčinky CWP.

Po půl roce pod Markétiným vedením mám o deset kilo méně a v triatlonu jsem se zlepšila o dvacet minut. Líp se mi plave, líp se mi jezdí na kole a líp se mi běhá. Váhu teď držíme na stejné úrovni a jsme domluvené, že na další triatlonovou sezonu půjdeme ještě o kousek níž. Už se na to moc těším – fakt jsem si myslela, že už to nikdy nepůjde!!!

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

Lišková Markéta

Praha 5, Ženské domovy, Ostrovského 3/253

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.