popup
Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-25kg

Monika Dočekalová

50 let

Jak šel čas

Žiju normální život jako většina z nás, rodina, práce a občas nějaký problém. Všechno se snažím vyřešit, protože to za mně nikdo jiný neudělá. Jen toho času na mne zbývá čím dál tím méně. V mladí jsem vrcholově sportovala a byla jsem ve svém těle a se sebou spokojená. Jak šel čas, kilogramy se na mě nenápadně lepily. Určitou dobu jsem se snažila držet krok a vždy to vrátit zpět. Jojo efekt se zvětšoval a po hormonální léčbě s druhým dítětem jsem svůj boj prohrála a jen němě přihlížela, kdo to na mně ze zrcadla kouká. Vůbec jsem se nepoznávala a totálně jsem rezignovala. Přidaly se zdravotní problémy z nadváhy a provázela mně neskutečná únava a odpor k aktivnímu pohybu.

Začala jsem navštěvovat OB kliniku, věnovala se speciálnímu stravování a výsledek byl minimální. Za půl roku se mi podařil váhový úbytek 5 kilogramů, což při mé nadváze vůbec nebylo vidět. Tak jsem to opět vzdala. Partnerské problémy kvůli mé nadváze se stupňovaly. I když jsem chtěla svou váhu změnit, chyběl mi startovací impuls a moje váha měla stále vzestupnou tendenci.

Jednoho dne jsem otevřela dveře kanceláře a po delší době jsem potkala spolupracovnici. Zhubla 25 kilo a nemohla jsem ji poznat. Samozřejmě jsem se zeptala, co se stalo … Odpověděla mi, že potkala svého anděla. Šly jsme spolu na kávičku a všechno mi povyprávěla. Vstoupila do programu Cambridge Weight Plan a její výživová poradkyně paní Smržová s ní dokázala zázrak. Pro mne se mým spásným andělem se stala kolegyňka, která mě poslala za paní Smržovou a do programu CWP.

Pod jejím vstřícným, chápavým a odborným vedením jsem zhubla 26 kilogramů. Vrátila se mi chuť do života v ruku v ruce se sportem a můj zdravotní stav se výrazně zlepšil. Partnerské neshody jsou minulostí a já jsem opět šťastná. Moc děkuji, ale tím to nekončí….

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

Smržová Lenka

Praha 6, Milady Horákové 116/109, Office Center Hradčanská, (budova B,5. patro)

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.