popup
Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-38kg

Monika Barvíková

23 let

Všechno to začalo v prosinci minulého roku…

Dostala jsem od přítele k narozeninám značkovou bundu velikosti XXL, podle něj dostatečně velkou na to, abych ji zapnula. Přece nemůžu být tak tlustá! No asi jo, no. Když jsem si svůj dárek měla přede všemi na oslavě zkusit, myslela jsem, že se hanbou propadnu. Přes pas jsem měla co dělat, přes prsa to bylo úplně špatné, v rukou a v ramenou praskaly švy. Ten den jsem se sama na sebe naštvala a řekla si dost!

Začátkem ledna jsem se od kolegy z práce dozvěděla o programu Cambridge Weight Plan. Dietám jsem nikdy moc nevěřila a byla velmi skeptická, ale moje alarmující váha a rostoucí obvod pasu mne donutily, abych jej vyzkoušela. Vyhledala jsem si na stránkách nejbližšího poradce, Viki Handrychovou a sjednala si schůzku.

Jsem člověk netrpělivý, a když se pro něco rozhodnu, potřebuji mít vše hned, takže jsem k Viki zavítala ještě ten samý den. Byla jsem velmi natěšená a zároveň nervozní, bála jsem se, jaké budu mít výsledky a měla jsem proč. Výsledky byly strašidelné, váha 106 kg, viscerální tuk na takové úrovni, že jsem se ani nevešla do tabulky na monitoru… O vodě v těle ani nemluvím. Katastrofa! Viki mě ale uklidnila, nabyla pozitivní energií a chutí se do toho pustit. Zároveň však správně odhadla, že bych si měla nechat vyšetřit štítnou žlázu.

Odcházela jsem od Viki nadšená a namotivovaná. Ostatně jako vždy po našem sezení. Je to ta nejlepší poradkyně! Na druhý den jsem se do programu pustila. Budu upřímná, prvních pár dní to pro mě nebylo vůbec jednoduché. Když se tím ale člověk prokouše, je to pak hračka. Kila jdou dolů velmi rychle, což je opravdu motivující. Hlad jsem neměla a chutě na jídlo byly nic ve srovnání s touhou po štíhlé postavě. Měla jsem najednou energie na rozdávání, veškerá mlha v hlavě zmizela a já se cítila každým dnem lépe a lépe. S rostoucí energií jsem měla chuť se víc hýbat. Začala jsem tedy každý večer běhat. Později jsem k tomu přidala ještě silové tréninky pod dozorem trenéra. A v tom jsem se našla!

Bohužel vyšetření potvrdilo nedostatečnou funkci štítné žlázy. Vyděsila jsem se, když mi Viki řekla, že musíme program přerušit. Tak mě to bavilo a váha krásně klesala… Zůstala jsem však pod jejím dozorem, chodila na pravidelné kontroly, dodržovala domluvený jídelníček a denně sportovala. Po dalším vyšetření jsem znovu najela na sáčky a šlo to jako po másle.

Dny a měsíce plynuly a já jsem najednou byla na své ideální váze – 68 kg! Jsem o 38 kg lehčí a i se tak cítím! Matně si vybavuji, kdy jsem takovou váhu měla naposledy,ale musela bych zabrouzdat až do období základní školy. Cítím se skvěle, jsem ve fantastické fyzické kondici a chlapi se za mnou zase otáčí jak vypadám, ale z úplně jiného důvodu než vloni.

Za svůj nový vzhled, za svou nynější váhu, za vynikající zdravotní stav a za nový koníček v podobě fitness vděčím programu Cambridge Weight Plan. Hlavně báječné poradkyni Viki Handrychové, která mi byla po celou dobu velkou oporou.

A jestli bych do programu šla znovu? Stoprocentně! Bylo to mé nejlepší rozhodnutí.

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

Ing. Handrychová Viktorie

Karlovy Vary, Lidická 595/64

Chci se objednat

Ing. Handrychová Viktorie

Praha 5, Nové Butovice, Seydlerova 3

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.