popup
Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-21kg

Miroslav Videcký

39 let

Dobrý den, jmenuji se Miroslav Videcký. Problémy s váhou jsem měl od dětství. Tím, že jsem sportoval, jsem tomu nepřikládal moc velkou váhu. Bylo to jako na houpačce. Někdy váha ukázala víc, někdy o trochu méně. To byly ale studentská léta. Po nástupu do pracovního života jsem přestal sportovat a začal mít už problémy mnohem větší. Jedl jsem tak 2x denně (nebyl čas jíst), ale za to hodně. Prostě jsem se přežral. Při výšce 178 cm jsem se dokázal s prominutím vyžrat do váhy 115 kg.

Korunu jsem tomu dal na vánoce 2017. Na připomínky mojí partnerky „Nežer, po vánocích nedopneš kalhoty“ jsem moc ohledy nebral. A tak jsem do nového roku 2018 vstoupil s váhou 121 kg. Uvědomil jsem si, že tento problém už musím opravdu řešit. Nejen, že přítelkyně měla opět pravdu a já si musel jít po Vánocích koupit nové kalhoty, (vlastně všechno oblečení), ale i při sebemenším pohybu jsem se potil (jako prase), zadýchával a funěl jak lokomotiva. Vysilovalo mě už jen si zavázat tkaničky. Při každém zavazování jsem si nedobrovolně musel zahrát na potápěče. Nádech, rychlý ponor, honem honem zavázat tkaničku, narovnat se a výdech.

Od jedné známé jsem se dozvěděl o existenci nějakého programu, který mi určitě pomůže. S obavami jsem si sjednal schůzku. Když jsem šel do Cambridge Weight Plan centra, tak jsem se opravdu styděl. Jsem tlusťoch!!! Dveře mi otevřela usměvavá a příjemná paní Markéta Lišková. Vysvětlila mi, jak tento program funguje a jak je důležité pravidelně jíst. Poté mě zvážila a pak mi nabídla poměrně veliký výběr produktů, které budu užívat. Také mi ukázala na grafu šílené hodnoty toho, co na první pohled není vůbec vidět, a to je viscerální tuk. O tom jsem ani nevěděl. Smekám před paní Liškovou, protože se mnou měla opravdu trpělivost, vše mi vysvětlila a dodala mi jistotu, že to zvládnu.

První týden to byl opravdu nezvyk. Hlad jsem díky produktům Cambridge Weight Plan neměl, ale musel jsem hodně pít. Na to jsem opravdu zvyklý nebyl. Výhodou bylo i to, že jídla, tedy produkty Cambridge Weight Plan, nejsou moc náročné na přípravu. Opravdu, moc času vám to nezabere. Takže i v pracovním procesu jde dodržovat pravidelnost jídel. Pak už to šlo jako po másle. Každou další schůzkou jsem zjišťoval své výsledky, za které jsem byl opravdu rád. Dokonce si mých výsledků všimla i má partnerka, která do Cambridge Weight Plan centra začala chodit také.

Začalo si všímat i okolí. Velkou radost mi dělalo i to, že jsem mohl kupovat menší a menší velikosti oblečení. Za 4 měsíce se mi podařilo s pomocí programu, změny životního stylu a za podpory mé poradkyně shodit 21 kg, tedy na váhu 100 kg a program jsem ukončil. Mám ale v plánu v roce 2019 (tedy opět po Vánocích) se do programu Cambridge Weight Plan a k paní Liškové opět vrátit, protože mým přáním je váha 95 kg.

Už teď ale vím, že to dokážu. A víte co? Já se těším.

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

Lišková Markéta

Praha 5, Ženské domovy, Ostrovského 3/253

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.