popup
Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-20kg

Milada Kerndlová

63 let

Jmenuji se Milada Kerndlová. Celý život jsem byla aktivní, sportovala jsem a udržovala jsem si štíhlou postavu. S manželem, zpěvákem Laďou Kerndlem, jsme byli neustále v pohybu. Pak ale přišel nečekaný zlom. Před 14 lety jsem onemocněla rakovinou prsu. Prodělala jsem mnoho operací, prošla si chemoterapií i ozařováním a následně 5 let hormonální léčbou. Od té doby jsem začala pomalu a jistě přibírat na váze. Neřešila jsem to, i když jsem z toho byla smutná. Moje okolí mi často říkalo: „Váhu neřeš, buď ráda, že ses dostala z těžké nemoci.“ Což jsem opravdu ráda byla.

Stále jsem ale jen přibírala a z váhy 64 kg jsem se dostala na váhu 85 kg. Nadváha mi nedělala dobře na těle ani na duši. A tak jsem si jednoho dne řekla „A dost. Musíš se sebou něco udělat.“ A tak jsem si dala předsevzetí, že se pokusím dostat se na svoji původní váhu a tajně si slíbila, že zhubnu natolik, abych se vešla do svých svatebních šatů, které leží už třicet čtyři let ve skříni 🙂

Zkoušela jsem různé diety, ale výsledky byly nevalné. Na jaře roku 2017 jsem navštívila výživovou poradkyni Lenku Krejstovou, která byla manželkou mého lékaře, MUDr. Stanislava Krejsty a sama zhubla a stala se certifikovanou poradkyní programu Cambridge Weight Plan. S její pomocí jsem začala měnit životní styl a hubnout s tímto programem. Díky vedení mé poradkyně a vlastní vůli jsem dokázala shodit 20 kg. V pase jsem se zmenšila o 20 cm, přes boky 17 cm a přes prsa 12 cm. A právě z těchto ztracených centimetrů jsem měla snad největší radost. Vše šlo dolů díky změně jídelníčku na míru od Lenky Krejstové a mému odhodlání.

Cítím se skvěle a jsem opravdu moc šťastná. V roce 2018 jsem dokonce získala od společnosti Cambridge Weight Plan cenu Brand Awareness Award, kterou mi předala na slavnostním večeru Silueta paní ředitelka Pauline Janebová. Svou váhu si neustále udržuji a když náhodou někde něco dobrého smlsnu, zase se vrátím do zajetých, zdravých kolejí. Pravidelně chodím na přeměření a konzultace k mé výživové poradkyni.

I moje zdravotní problémy s nižší váhou ustoupily. Člověk to prostě nesmí vzdát a věřit hlavně sám v sebe. A víte co? Do svých svatebních šatů se už opět vejdu a můj manžel Laďa Kerndl je na mě moc hrdý. Každému, kdo ještě trochu váhá, bych ráda řekla: Na nic nečekejte a jděte do toho 🙂

 

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

Krejstová Lenka

Blansko, Pražská 3B

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.