popup
Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-37kg

Milada Böhmová

46 let

Se svou rodinou a přáteli jsme vyrazili na hory. Po vybalení a odpočinku jsme se všichni sešli na „ poradě “ a začali vytahovat zásoby z domovů. Uzené, klobásky, bůček a nechybělo ani vínko a slivovička z Moravy. Paříme do rána.

Ráno nasoukám své stokilové tělo do termoprádla, obleču lyžařské kalhoty obřích rozměrů, o bundě pomlčím. V lyžárně počkám na chvíli, kdy jsem tam sama, protože musím rozepnout zip u kalhot, abych se mohla ohnout a nazout lyžáky. Tááák! Obutá už jsem, ale o zapnutí přezek, jdu potupně požádat manžela. Po druhém pádu, kdy sama bez manželovy pomoci nevstanu, jdu raději do restaurace. Hranolky, párek v rohlíku a pivko mě trochu spraví náladu.

Po návratu domů a zhlédnutí fotek mě přepadl splín. Jsem fakt tlustá. Už zase mě napadlo slovo dieta. Po kolikáté už? Pak jsem potkala známou, která byla snad poloviční. Nevěřím svým očím. Závidím! Prý prošla programem Cambridge Weight Plan a je o třicet kilo lehčí. Já chci taky. Našla jsem nejbližšího poradce a hned se objednala do Studia YES. Přišel mě přivítat anděl s krásnýma očima a perfektní postavou. Janička Trojanová. To je ono. Po chvíli povídání jsem věděla, že tohle je to pravé. Naváženo 97,4 kilogramů! Chci dát dolů aspoň třicet kilo. Prý to nebude problém. Bylo mi krásně. Nakoupila jsem produkty Cambridge Weight Plan a nabitá správnou inspirací a pochopením kráčela domů. Jídlo mi chutnalo, příprava byla snadná a rychlá.

Od prvního dne jsem byla nadšená a vůbec mě nelákala jídla druhých. První vážení bylo neskutečné! Tři a půl kila! Jsem šťastná. Pochvala od Janičky je příjemná. Cítím se velice dobře, okolí reaguje pozitivně. Podporují mě všichni kolem, někteří se dokonce přidali. Jsem na sebe hrdá. Tolik silné vůle a odhodlání jsem ani nečekala. Manžel jen chválí. Měsíc střídá měsíc, jde to stále výborně. Najednou je tu konec. Nějak rychle to uteklo.

Jsem nejspokojenější tvor na světě. Sklízím obdiv a chválu. Pak že to nejde! Zmizely široké boky, velká stehna i zadnice. Konečně si připadám sexy. Chodím na koupaliště v bikinách velikosti XS. Ráda se fotím. Óda pro moje uši je, když slyším, že jsem štíhlá. Někteří se museli přijet podívat naživo. Změnila jsem přístup a pohled na jídlo, změnil se mi životní směr. Někdy si zahřeším, jsem jen člověk, ne? Program Cambridge Weight Plan mi do života přinesl jen samé klady. Dokonce jsem tu našla i nové kamarádky. Pořád jsme v kontaktu, předáváme si vlastní poznatky a zkušenosti u kávičky, teď konkrétně řešíme jídelníčky.

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

Trojanová Jana

Brno, Střední 26

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.