popup
Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-18kg

Martina Palupová

41 let

Jmenuji se Martina Palupová. Je mi 38 let a donedávna jsem bojovala se svou váhou. Dalo by se říci, že dvě třetiny svého života. Nikdy jsem nebyla drobné dítě, nikdy ze mě rodiče nedělali krásnou a blonďatou holčičku, ale stříhali mě nakrátko, na kluka aby se mnou nebylo tolika práce. A já si nehrála s holčičkami a panenkami, ale běhala po lesích s kluky sousedů a od základní školy sportovala, abych se přes den vyřádila a utahala.

Už na dětských táborech se chodili vychovatelé koukat na má osvalená kolena a stehna a už v té době ve mně nejspíš rostl syndrom věčné snahy o dlouhé a štíhlé nohy modelek, zatímco já měla silné nohy, á la závodní slípka.

Své nejhubenější období jsem si prožila krátce ze startu střední školy, kdy jsem si vytvořila odpor k jídlu a nejedením zhubla pod vysněných šedesát. Bylo mi jasné, že se to nedá dlouhodobě udržet, tak jsem to po čase vzdala a postupně se projídala na 65 kg, pak 70 kg až jsem se ustálila někde kolem 75 kil. Nikdy jsem se s nimi úplně nesmířila, ale uklidňovalo mě to, že už mi váha neleze nahoru. Jenže pak přišlo období mého těhotenství, kde jsem úspěšně narostla o dalších 17 kg a už v té době mi začalo být jasné, že je kompletně neporodím.

Po porodu mi zůstalo krásných 80 kg, které se mě úspěšně držely až do března tohoto roku, kdy jsem se rozhodla, po mnoha a mnoha marných pokusech zhubnout, vyzkoušet pro mě poslední možný způsob hubnutí, program Cambridge Weight Plam. Přestože jsem ráda a pravidelně cvičila, jak cardio sporty, taneční zumbu, tak fitness pod vedením trenéra, tuky se mě držely jako klíště a kvalitně zakrývaly můj svalový základ. Po nastudování všech informací ohledně Cambridge Weight Plan jsem se rozhodla konečně pro tu správnou cestu.

Se svou poradkyní paní Renátou Štěpánovou z Ostravy jsme nastavily režim tak, abych byla schopna nadále cvičit a hubnutí tím správně podpořit, a tak jsem ani v období nástupu ketózy své milované fitness nevynechala. Naštěstí mě nepostihly žádné nevolnosti, únava ani bolesti hlavy a hubnutí se mi bez jakýchkoliv potíží krásně nastartovalo. Našla jsem si své oblíbené produkty, na které jsem se každý den vysloveně těšila a s chutí jedla. Kila šla krásně dolů, začaly se objevovat do té doby skryté svaly a motivace rostla. S čistým svědomím mohu říci, že jsem ani jednou za celou dobu programu nezhřešila a dokázala ovládnout své chutě. Odměnou mi je má současná forma a postava, po jaké jsem vždy toužila. Dostala jsem se na váhu, kterou jsem měla naposledy na počátku studia na střední škole.

Ve fázích převodu jsem se naučila pravidelnosti jak ve stravě, tak v pitném režimu a pochopila, že ne všechno, co jsem doposud jedla, mi přinášelo užitek. Mým současným cílem je si svou váhu již trvale udržet. Vím, že je to ta obtížnější část celého plánu, ale vím, že mám vedle sebe zkušenou poradkyni a možnost Cambridge Weight Plan pročisťujících kůr, které mi napomohou se vrátit do svého nastaveného režimu po příležitostných prohřešcích.

Už nikdy se nechci vrátit do doby, kdy jsem měla problém koupit si slušivé oblečení, zapnout vysoké kozačky, anebo se stydět se synem vyrazit do aquaparku či se svléknout na dovolené do šortek nebo plavek. Vůbec se nebojím říci, že mi program Cambridge Weight Plan zásadním způsobem změnil život a pouze lituji toho, že jsem se o něm nedozvěděla, a svůj život si nezkvalitnila, mnohem dříve.

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

Ing. Štěpánová Renata

Opava, Těšínská 2672/42

Chci se objednat

Ing. Štěpánová Renata

Ostrava, Lumírova 639/2

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.