popup
Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-50kg

Marek Laca

29 let

Nebyl jsem tlustý vždycky!

V dětství spousta lítání po venku s kamarády, basketbal, kolo a to stačilo ke štíhlé postavě. Postupem času se lítání po venku změnilo na hraní her na počítači a v pivní slavnosti. Přišlo období bez pohybu s alkoholem a nezdravým životním stylem. Pokusil jsem se podnikat v audiovizuální tvorbě. Párty a alkohol na denním menu, následovalo zklamání a totální vyhoření!

Bez snídaní, bez ovoce, zeleniny a hlavně pohybu jsem se dostal na nějakých 132kg! Zkusil jsem i cvičit. Chodil jsem pravidelně víc jak rok do posilovny a snažil se zhubnout za každou cenu. Ovšem nikdy jsem nezapomněl trénink pořádně oslavit rumem nebo třeba pivem. Přesto jsem zhubnul na 118kg. Začal jsem pracovat jako montážní dělník a s cvičením byl konec. Opustil jsem sny o podnikání a uvízl v módu práce-pivo-pizza-postel! Váha šla opět nahoru. Po dvou letech života bez života jsem to dopracoval až na 140KG!

Už dlouho jsem věděl o programu Cambridge Weight Plan. Viděl jsem výsledky na mé matce, kterou jsem od toho často odrazoval, a vlastně jsem nechápal, jak to může jíst!

Přemlouvala mě řadu let, ať to jdu třeba jen zkusit, ale já se vytrvale bránil s pivem v ruce! Neměl jsem strach, že bych nedokázal přestat jíst pizzu, kebab nebo brambůrky. Měl jsem strach ze změny životního stylu. To že budu den bez alkoholu bylo nemyslitelný. Všichni kamarádi říkali: Ty a bez alkoholu? Tak to chci vidět!

Jíst jednou nebo dvakrát denně bylo celkem jednoduchý, ale pro moje tělo to až tak jednoduchý nebylo. Už jsem totiž nosil víc než 40 kg tuku navíc a to po nějaké době mělo své následky! Když nám třeba v domě nejel výtah, tak jsem měl chuť jít radši znovu do práce, před představou že to budu muset vyšlapat. V noci jsem se často budil a vypil i 2 litry vody. Chrápal jsem tak, že jsem budil sousedy na druhý straně Brna. A to nejhorší byl můj tlak. Dostal se na 178 na 118 se 101 tepama po vyjití jen asi 10-ti schodů k paní Borkovcové!

A teď? Začínám znovu žít! V programu Cambridge Weiht Plan jsem od 10.1.2019. Za tu dobu jsem shodil neuvěřitelných 50 kg! Jsem úplně jiný člověk, půlroční detox bez akoholu mě otevřel oči! Už nejsem ta vyhořelá osoba, co se ve 28 letech cítí jako důchodce. Vrátila se mi sebedůvěra, kterou jsem zakopal už dávno! Uvědomil jsem si, že když něco chci, tak to dokážu. Vracím se do aktivního života a výmluvy že není čas hážu za hlavu! Nabral jsem tolik energie do života, že k zaměstnání ještě začínám podnikat. Samozřejmě se zlepšilo mnoho dalších věcí. Už můžu nakupovat oblečení tam kde normální lidi, protože už nepotřebuju XXXL ale vejdu se do L! Schodům jsem přestal říkat odvěký nepřítel, dokonce už si můžu sednout i v šalině. A to nemyslím to místo pro invalidy. Jsem vděčný matce, že mě inspirovala k této změně životního stylu a že mi pomáhala celou dobu s vařením a doslova se vším. Paní Borkovcové, která mě namotivovala svojí přísností a přístupem! Jak jsem už párkrát někomu řekl, možná být to jiný poradce, tak tady vůbec nepíšu a sedím vesele dál někde u piva.

S pozdravem, nový člověk

Marek Laca

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

Ing. Borkovcová Hana

Brno, AZ Tower, Pražákova 1008/69

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.