popup
Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-28kg

Marcela Ludvová

34 let

Jmenuji se Marcela Ludvová a je mi 32 let. Mám manžela a dvě děti ve věku jeden a tři roky.

Celý svůj život jsem vážila okolo 55 – 62 kg. Ovšem po dvou porodech se mi váha zastavila a já vážila cca 75 kg. Díky celodenní péči o dvě děti a časovému shonu jsem se začala nepravidelně stravovat. Myslím si, že to vedlo k přibývání na váze, najednou jsem se dopracovala k neuvěřitelným 83 kg. Jelikož jsem se za svůj vzhled začala stydět, jak před svou rodinou, tak před okolím a kamarády, ale hlavně sama před sebou, jsem se rozhodla, že ze sebou začnu něco dělat.

Dostala jsem doporučení od mého kamaráda o programu Cambridge Weight Plan. Viděla jsem na něm velké výsledky, a proto jsem se rozhodla to zkusit.

Tento program měl pro mě mnoho výhod. Příprava jídel nezabrala mnoho času, byla chutná a neměla jsem po nich pocit hladu. Motivaci mi dodávala moje výživová poradkyně, která skvěle vypadala a byla s ní perfektní komunikace.

Když jsem s programem začala, hned po prvním týdnu jsem na sobě viděla obrovské výsledky. To pro mě bylo velkým hnacím motorem k tomu nepolevovat, nehřešit J

Po skončení programu jsem se dostala na váhu 55 kg. S touto váhou jsem nad rámec spokojená. Líbím se se sama sobě, manželovi i dětem. To pro mě bylo nejvíc, co jsem si přála. Jsem moc ráda, že jsem si díky programu Cambridge Weight Plan mohla splnit svůj sen, který se mi na začátku této cesty zdál být nemožný, ale splnil se J A já jsem teď šťastná J

Reakce okolí jsou též velmi pozitivní, proto jsem se rozhodla CWP program dál doporučit. Myslím si, že je to výborná cesta k tomu, jak si změnit život k lepšímu.

Marcela Ludvová

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

Voříšková Eliška

Olomouc, Havlíčkova 662/13

Chci se objednat

Voříšková Eliška

Prostějov, Brodecká 7

Chci se objednat

Voříšková Eliška

Přerov, Protifašistických bojovníků 2385/14a

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.