popup
Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-21kg

Lucie Zuzová

30 let

Miluju jídlo! A jsem závislá na sladkém!  Moje oblíbená výmluva ,,ještě nejsem tak hrozná, vždyť mám hezký obličej“  tak to vykompenzuji jinak, se začala postupem času vytrácet.  Jednoho dne jsem se na sebe podívala do zrcadla a říkala jsem si, hergot co je jinak? Vždyť já už ani nepoznávám svůj obličej, na který jsem tak sázela. Byl jak podle kružnice. Hrozný! Takže následovaly diety, sice jsem něco málo zhubla, ale zase zpátky nabrala.  Neúspěch a deprese jsem zajídala Milkou (tou dlouhou, netroškařím). Až mi jedna známá doporučila program Cambridge  Weight Plan. Říkala jsem si, že je to moje poslední šance před liposukcí.  Objednala jsem se na konzultaci, kde se mě ujala velmi příjemná poradkyně Markéta Lišková, která mi vše vysvětlila a vzbudila mou důvěru, že spolu to dáme dolů.

Už po pár dnech moje pneumatika začala ztrácet na svém objemu a nejen ta. Centimetry šly dolů a váha také.  Ono to vážně funguje! Byla jsem odhodlaná to vydržet a ještě že jsem to udělala. Produkty jsou chutné a mají snadnou přípravu, svoje chutě na sladké jsem vyřešila pomocí Smoothie, do kterého jsem přimíchala Mix-a-mousse a byl z toho chutný puding. Ze začátku jsem měla trošku hlad, ale kdo by také neměl s vytaženým žaludkem? A pak se vše ustálilo. Zhubla jsem 21 kilo a jsem opravdu šťastná, že se zadařilo.  Program Cambridge Weight Plan má  smysl, protože  funguje a jsou vidět výsledky.  Teď už mám konečně váhu, kterou jsem měla na střední a cítím se dobře. Pozitivně reaguje i mé okolí, které se ptá, jak jsem to dokázala.

Změnilo mi to pohled na jídlo, že se stačí občas zamyslet nad tím, co jím a nepřecpávám se. Neříkám, že občas nezhřeším, ale už všeho s mírou a rozumem. Když se podívám na své staré fotky, tak vím jistě, že už nikdy nechci vypadat tak, jak jsem vypadala.

Děkuji Cambridge Weight Plan za to, že jste.

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

Lišková Markéta

Praha 5, Ženské domovy, Ostrovského 3/253

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.