popup
Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-13kg

Libuše Sloupová

48 let

Dobrý den,

chtěla bych se s vámi podělit o svou zkušenost s programem Cambridge Weight Plan. Než jsem se rozhodla skutečně podstoupit změnu jídelníčku, proběhlo velké přemýšlení o tom, co jím a kolik toho jím a uplynula dlouhá doba.  Po několika neúspěšných pokusech, trampotách se sebou samou a jedné operaci, kdy jsem se nemohla už vůbec hýbat, pořádně chodit, natož sportovat, se má hmotnost vyšplhala na pro mě neuvěřitelných 74,2 kg a kalhoty mé největší velikosti, které jsem doma měla nešly téměř zapnout.
To byla poslední tečka v mém rozhodnutí. A dost!

Ve volných chvílích jsem hledala na internetu různé rady = Vakupress kalhoty, Body Wraps apod. Díky tomuto brouzdání po internetu jsem našla i výživovou poradkyni Viki Handrychovou. Nejprve jsem se k ní přihlásila na konzultaci výživového poradenství, aby mi pomohla se svou váhou něco udělat, sestavila jídelníček atd.
Po konzultaci jsem začala s novým plánem a cílem do léta zhubnout minimálně 10 kg. Původně jsem program Cambridge Weight Plan vůbec neznala a nevěděla, co to obnáší, ale věděla jsem, CO CHCI. A to bylo pro mě podstatné.

I přes veškeré recenze na různé výživové poradce, které jsem četla a partnera, který mne od samého začátku nepodporoval, jsem cítila, že dělám dobře.  SAMA TO NEZVLÁDNEŠ, POTŘEBUJEŠ POMOCT A PORADIT, to jsem stále slyšela v hlavě. A povedlo se!

Pod trpělivým vedením paní Viki a boji se svým zmlsaným ,,JÁ“ se to od února do června povedlo. Pozvolna koukal můj partner a pak i okolí na mou proměnu. Přebytečná kila šla dolů, pleť se mi zlepšila, šatník se postupně měnil a kalhoty uchované ve skříni, jsem s radostí po deseti letech opět začala nosit!

Cítím se teď úplně skvěle, nic mě netlačí, záda se zlepšila a operované koleno si také odlehčilo. Moc mi to pomohlo a budu nadále s paní Viki spolupracovat a chodit na kontroly a tvrdě vybojovanou postavu a váhu nadále udržovat co to půjde. Na každé kontrole je vidět úspěch i polevení, ale to se dá vždy napravit a úspěch se zaručeně dostaví. Vřele děkuji paní Viki Handrychové za pomoc a splněný sen a věřím, že malý detail v podobě dvou kil už po tomto
úspěchu nebude problém, ale třešnička na dortu.

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

Ing. Handrychová Viktorie

Karlovy Vary, Lidická 595/64

Chci se objednat

Ing. Handrychová Viktorie

Praha 5, Nové Butovice, Seydlerova 3

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.