popup
Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-37kg

Libor Chocholatý

25 let

Ahoj jmenuji se Libor a rád bych se podělil s Vámi o velmi milou a pravdivou zkušenost. Chtěl bych podotknout, že jako každý chlap jsem si nepřipouštěl, že je to se mnou až tak špatné.

Ve věku 23 let a váze 133 kilo, jsem si připadal normální a v pohodě. Po překročení 130 kil jsem si řekl, že to musí skončit. Mé tělo tohle dlouho nevydrží a co je cennější než zdraví. Zkoušel jsem cvičit, omezovat se v jídle… Nic nepomáhalo, protože jsem se nedokázal udržet. Byl jsem bezradný. Vše se změnilo jednoho dne, když jsem přijel k našim na návštěvu a viděl mamku, jak pije nějaký koktejl. Slovo dalo slovo a povídala mi o Cambridge Weight Plan. Samozřejmě jako už u mnoha jejích diet jsem tomu nevěřil. Pádným argumentem bylo to, že teta, od které jsem se o programu dozvěděl, si váhu udržela více jak rok. Mamce to fungovalo také. Bylo rozhodnuto. Sedám k internetu a hledám nejbližší poradenské centrum. Uherské hradiště s paní Markovou. Výborně! Mám to dvě minuty cesty. Při zvednutí telefonu to zvedla strašně milá, sympatická a optimistická paní, která mi vysvětlila vše, co bylo potřeba a hned jsme domluvili návštěvu.

V centru příjemné zázemí a velmi motivují fotky klientů. Jdu do toho hned zítra! Padlo před odchodem. Jelikož se to ve dvou lépe táhne, šli jsme do toho i s přítelkyní. Nabídka produktů s širokým výběrem příchutí se zavděčí každému. Individuální přístup je nenahraditelný spolu s podporou poradkyně je smrtelná kombinace pro kila. Dnes je tomu už rok, co si váhu udržuji. Při pohledu do zrcadla si neobvykle říkám „začínáš vypadat jako člověk chlapče“.

Při stoupnutí na váhu vidím číslo 96 kilo!!!! Je to tu, všechno funguje. Váha je dole a konfekční velikosti mi padnou o 4 čísla menší než před rokem a půl. Program CWP mi úplně od základu změnil život. Jsem rád, že jsem se mohl podělit o tuhle milou zkušenost a chtěl bych strašně moc poděkovat svojí poradkyni paní Markové za trpělivost, její ochotu a nadšení pro věc pomoct mladému člověku si zachránit život. Všem vřele doporučuji program Cambridge Weight Plan!

Děkuji mnohokrát.

Libor

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

Luskačová Jaroslava

Hustopeče, Bratislavská 26

Chci se objednat

Marková Martina

Uherské Hradište, Na Splávku 516

Chci se objednat

Marková Martina

Zlín, K Pasekám 2517

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.