Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-16kg

Lenka Pazderníková

49 let

Jmenuji se Lenka Pazderníková, je mi 48 let, jsem vdaná, mám 2 dospělé děti.

Od malička jsem byla pěkný cvalík. Už ve školce jsem byla dítě, co dobře papalo a pěkně si nechávalo vykrmovat svoje bříško. S nadváhou jsem prošla i celou základní školou. Zlom pak nastal v 15 letech, kdy začal můj urputný boj s kilogramy prostřednictvím různých druhů diet a cvičení. Postupem času jsem prošla všemi (právě v té době moderními) druhy pohybových aktivit: Jazzgymnastika, Kalanetika, Aerobic, Dance aerobic, posilovna, Heat, cvičení na trampolínkách, Taebo, Kickbox, Břišní tance, Tribal Fusion (tance), Tai chi, Pilates, Joga. A s dietami to bylo podobné: Margitova, Dukanova, Dělená Lenky Kořínkové, Dieta Modelek, Dieta podle krevních skupin, Tukožroutská, Mléčná, Ananasová, Vajíčková, 5:2, několik sestavených fitness jídělníčků a stravovací plánů na míru od známých výživových poradců… Neustále jsem prostudovávala materiály o vhodných a nevhodných jídlech a učinných cvičení na spalování tuků…. Nedávno jsem si vlastně uvědomila, že 2/3 knížek, které doma mám, jsou o dietách, zdravých jídelníčcích a změnách životního stylu a stravování. (Diety i nediety, rady i nerady.) Možná to vypadá, že mi chyběla disciplína, když jsem měla všechno takhle hezky načtené, a stejně nic nezabralo…. Omyl… Povedlo se mi už několikrát zhubnout 20-30 kilogramů…Bohužel jen krátkodobě, protože mi spíš než vůle chybí psychická odolnost v těžkých situacích, které s sebou život přináší.

Tyto okolnosti a neustále se opakující hubnoucí a tloustnoucí cykly mého života mě dohnaly k jakémusi pocitu zklamání i k pocitům opakovaného osobního selhání i k slábnoucí sebedůvěře. Poslední několik let jsem se točila v začarovaném kruhu…. Chtěla jsem sice se sebou něco udělat, ale v hlavě mi znělo velké PROČ???, když je to stejně vždycky jen na chvilku. Vedlo mě to k stále většímu uzavírání se do sebe. Neschopnosti zapojit se do běžného společenského života… vést normální komunikaci s okolím… Vždy a všude jsem měla pocit, že mne všichni pozorují , jak mi z šatů leze břicho, jak se mi zařezávají kalhoty do pneumatik, nebo jak se mi svetr boulí přetékajícími špekanci. O pocitu v plavkách na dovolené ani nemluvím. Každé ráno mě stresovalo, protože jsem musela rozhodnout o tom, v čem bych mohla odejít do práce….a každé ráno to bohužel vypadalo stejně…. Naprosto NIC mi nesedělo. Ve všem jsem vypadala jako sádelnatá pořádně napěchovaná jitrnice. Moje „běžné“ váhové výkyvy se pohybovaly od 75-112 kg a podle toho vypadala i moje skříň s oblečením v rozpětí velikostí 40-48. Další zlom nastal v březnu 2017, kdy jsem ulehla se zánětem šlach v obou nohách. Mých tehdejších 98 kilogramů živé váhy mi při tom dělaly obrovské problémy. 3 týdny jsem jen proležela s bolestmi a otoky, naprosto odkázaná na cizí pomoc. Ani později bolesti a otoky nohou neustupovaly, takže už jsem nepotřebovala jen větší velikost oblečení, ale dokonce i bot. Několik týdnů jsem se pachtila s další dietou, ale úbytky byly pomalé a pro moje nohy naprosto zanedbatelné. A tehdy jsem v časopise narazila na příběh paní, která to v životě neměla vůbec lehké a přesto dokázala pomocí programu Cambridge Weight Plan zhubnout přes 40 kilogramů. Vypadala skvěle!!! Hned jsem si našla na internetu informace o CWP, vyhledala kontakt a povedlo se mi podařilo zhubnout 30 kilogramů. Bohužel jsem následkem zranění zůstala upoutaná na lůžko a moje pracně shozená kila začala naskakovat zpět. Ale protože vím, že na moje špíčky rychle a viditelně zabírá program CWP, tak v březnu letošního roku jsem se k programu vrátila a opět se mi podařilo zhubnout 16 kg.

Nyní doufám, že se mi už konečně povede dosáhnout ideální váhy, a díky mojí výživové poradkyně Petře Jóbové se naučím svojí váhu dlouhodobě krotit a udržovat

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

Bc. Jóbová Petra

Praha 4, Michelská 18/12a

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.