popup
Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-38kg

Lenka Kohoutková

46 let

Ahoj,

jmenuji se Lenka Kohoutková a žiji a pracuji  v Brně.

Svůj příběh začnu tím, že jsem dopustila, aby se mi stalo při výšce 168 cm neuvěřitelných 128 kg. Špatná životospráva, stres v práci, úraz, operace kolene, skoncování s kouřením, prostě spousty hloupých výmluv, jak si zdůvodnit, že se ze mě stalo 3 XL monstrum….
A pak se to stalo…

Stavil se za námi do práce bývalý kolega, kterého jsem si vždy pamatovala jako otesánka, chlap, který vážil snad 150 kg a byl najednou štíhlý a k světu… Na svých FB stránkách se pochlubil, jak to dokázal. Ke své proměně se dopracoval prostřednictvím Cambridge Weight Plan programu a své vůle vytrvat a nevzdat to.

A tady začíná můj příběh k lepšímu životu…Rozhodla jsem se, že zabojuji a vytrhnu se ze stereotypu, který vedl jen k dalšímu váhovému přírůstku. V dubnu, kdy jsem začala navštěvovat poradnu MUDr. Soni Semrádové,  jsem měla 125 kg živé váhy. Díky programu, stravě, mě na míru určené, jsem se pomalu, ale jistě posouvala k cíli. Mnohdy to bylo těžké i proto, že pracuji obklopená spoustou dobrého jídla.

Ještě větší výzvou ale pro mne byla dovolená u milovaného tatínka. Naštěstí jsem si s ním mohla dát alespoň jedno – byť dietní – normální jídlo, takže jsme si ji nakonec oba užili.

A tak šel čas den za dnem. Mého úspěšného hubnutí si začalo všímat daleko více i mé okolí a fandění ostatních mi samozřejmě dělalo velmi dobře. Motivovaly mě i návštěvy poradny, kdy jsem viděla svoje výsledky černé na bílém a věřila jsem více a více, že dokážu to, čemu jsem na začátku nemohla věřit.

A jak jsem na tom teď? Dnes jsem si navážila neskutečných 89,8 kg!

Jsem šťastná jako blecha a už se těším na své tričko velikosti  M !!! Protože tohle opravdu funguje, vím, že mi ho přinese nejpozději Mikuláš…

Děkuji doktorko, děkuji Cambridge….

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

MUDr. Semrádová Soňa

Brno, Dům SCALA Moravské náměstí 3

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.