popup
Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-35kg

Lenka Klevetová

33 let

Nemáte prosím něco, jako na normálního člověka? Něco jako na mně? Tuhle kouzelnou větu jsem měla chuť použít vždy, kdykoliv jsem navštívila nějaký ochod s oblečením. Ve filmu to působí velice vtipně ale mě až tak moc do smíchu nebylo. Většinou to končilo pláčem v kabinkách a cestou domů z prázdnou. Ve škole mi kamarádi říkali hrošíku, nikdy jsem nepatřila k oblíbencům, nikdy jsem se moc neprojevovala. Byla jsem ta tlustá holka vzadu v lavici. Jak na základce, tak na učňáku. Proč jsem s tím nic nedělala? Bavilo mě tahle žít?

Zkoušela jsem spoustu diet, hladovění, ale bohužel vždy se stejným výsledkem. To co jsem svým hubnutím usilovně dala dolů, šlo zase nahoru tím, že jsem nikdy neměla vůli dotáhnout něco do konce. Jojo efekt se dostavil vždy.  Já prostě jídlo tak moc miluju, pomáhá mi vyrovnat se stresem. Je to prostě můj dobrý společník. Po škole jsem začala pracovat kde jinde než v gastronomii. Kila šla nahoru jak na horské dráze. Do toho jsem samozřejmě pivařka, tedy zapít kačenu se zelím 5 pivy nebyl žádný problém…a s jakou chutí.
Na nějaký sport vůbec nebyl čas a ani chuť. Prostě jsem byla líná a rozežraná a přiznám se, že mi to nevadilo…

Ve svých 27 letech sem se projedla a propila až na váhu 122kg. A začalo mi to hodně vadit, jak v práci ze zdravotních důvodů, tak v osobním životě. Byla jsem sama, nikdo mě nechtěl, proč taky. Rozhodla jsem se, že znovu vyzkouším zredukovat váhu, jenže já musím mít všechno nebo nic. A hlavně, potřebuji nad sebou dohled. Někoho, kdo mi poradí, podpoří a pomůže až bude nejhůř. Od svého známého jsem se dozvěděla o programu Cambridge Weight Plan. Asi měsíc jsem četla info o téhle cestě ke změně životního stylu a rozhodla se, že to vyzkouším.  Objednala jsem se na první konzultaci a nemohla se dočkat až začnu.

První krok byl za mnou, odhodlat se a jít do toho…Vše šlo jako po másle. Paní Ing. Borkovcová byla úžasná a velice pozitivní. V ničem nebyl problém. Kila šla krásně dolů a já si jen říkala jak je to jednoduché. Bylo mí líp i psychicky i fyzicky. Cítila jsem se krásně a plná energie. Ze 122 kg najednou bylo 105 kg a já se cítila skvěle. Ale nic netrvá věčně
Ze dne na den jsem přišla o práci, nezbylo mi na redukční plán, rozešel se se mnou přítel a musela se přestěhovat. Všem těm problémům jsem propadla a začala znovu stres zajídat. Váha mi po pár měsících znovu stoupla a já na tom byla úplně stejně. Vzdala jsem úplně všechno…

Asi po roce jsem se o Cambridge Weight Plan bavila s kamarádkou a stěžovala si na sebe, že nemám vůli a nic nedokážu. Ona asi za 14 dni přišla s pytlíčky a že s manželem do toho jdou… Po dvou měsících se mi ztrácela před očima a já se hodně naštvala. Proč to dokážou ostatní a já ne!!!! Vzala jsem telefon a objednala se znovu k paní  Ing. Borkovcové do Centra zdraví a snižování nadváhy v AZ toweru. Začala jsem znovu a s mnohem větším přesvědčením. A ještě něco bylo teď jinak…nebyla jsem na všechno sama. Měla jsem Monču, kamarádku, která mě ve všem podržela, podpořila…prostě jsme v tom byly dvě.

Podpora paní ing. Borkovcové i sestřičky Míši je úžasná ale mít někoho komu můžu napsat ve dvě ráno a postěžovat si, je k nezaplacení .  Navíc i okolí, přátelé, kteří mne denně chválí, to vše mne žene dopředu a já dnes už vím, že to všechno zvládnu. Takže to jsem já a můj příběh. Jmenuji se Lenka Klevetová letos oslavím třicáté narozeniny. Hrošíku už mi nikdo neříká . Jsem v převodové fázi a dole mám 35 kg a rozhodně nekončím. S programem Cambridge Weight Plan  jsem začala proto, že jsem chtěla změnit svůj život, sama sebe a to přesně mi i tento způsob redukce dal.
A v kabinkách s oblečením už nebrečím a jsem rozhodnutá, že už ani nikdy nebudu.

Jsem jiný člověk a jsem šťastná.

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

Ing. Borkovcová Hana

Brno, AZ Tower, Pražákova 1008/69

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.