popup
Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-25kg

Lenka Finková

30 let

Vše začalo sázkou … ,,Zhubni 4 kg za měsíc a já Tě pošlu na místo, kde dokážeš víc!“

S menší nadváhou jsem bojovala od puberty, ale sedavým zaměstnáním, nedostatkem pohybu, spánku a stravováním se ve spěchu, které pak přešlo k “raději se najím, až bude čas,“ což v mém případě znamenalo večer sednout k lednici a dohnat všechno od snídaně po večeři, jsem se dostala až na odpudivých 80 kg. Věděla jsem, co dělám špatně, zkoušela jsem x diet, kde byl slibován rychlý úbytek váhy, můj žaludek jsem trýznila různými přípravky na hubnutí a nic. Po několika neúspěšných pokusech a ztráty posledních zbytků sebevědomí jsem samu sebe začala klamat tím, že za to můžou geny, že mám těžké kosti, že mám pomalé spalování a smířila jsem se s nálepkou „TA TLUSTÁ.“ Nikdy jsem nedokázala bojovat dlouho, takže když se výsledek nedostavil do 14-ti dnů, vše bylo marné a zbytečné a já se vrátila zpět…. Bylo mi na nic, ale hodila jsem vinu na geny a přežívala jsem.

Byla jsem vždy velmi oblíbená, kolektiv miloval můj humor a moje váha nikomu nevadila, jenže…   Rozešla jsem se s přítelem a smutek jsem začala zahánět  čokoládou, zmrzlinou a jinými sladkými dobrotami, čímž jsem si svojí váhu „osladila“ až na 90 kg. Stála jsem před zrcadlem a bylo mi straně smutno. Vypadala jsem při své výšce 162 cm jak březí hroch. Nemohla jsem se hýbat, oblečení mi nebylo a styděla jsem se za sebe. Ze rtů se vytratil smích, přestala jsem se stýkat s přáteli a začala jsem si žít ve svém utrápeném a negativním světě. Sundala jsem nálepku „TLUSTÁ“ a začala se smiřovat s novou verzí „UMŘU SAMA A NECHUTNĚ TLUSTÁ.“

Facku jsem dostala od kamarádky. Nepoznávala mě. Chtěla zpátky tu starou usměvavou Lenku a přišla s výše zmiňovanou sázkou. Nechtělo se mi nic, natož bojovat s váhou, ale protože si své kamarádky vážím a nechtěla jsem zklamat ještě jí, začala jsem se snažit. Za měsíc jsem dokázala zhubnout 5 kg a čekala jsem na odhalení toho místa, kde dokážu ještě víc. Kamarádka, o které si myslím, že je můj anděl strážný, mě seznámila s Programem Cambridge Weight Plan a přidala číslo na poradkyni Lenku Smržovou, která se vzápětí stala mým andělem strážným II.

Termín konzultace se blížil a já byla zvědavá, co se bude dít. Začala jsem poslušně jíst „pytlíčky“ a dodržovat stravovací plán, který mi byl doporučen. Krátce po začátku programu a změny stravování se moje váha snížila o 4,1 kg a to mě dostalo. Nevěřila jsem, že se to podaří a už vůbec ne, že se to podaří tak moc. Mojí poradkyni jsem navštěvovala každých 14 dní a po každém vážení jsem byla do Programu zblázněnější, spokojenější sama se sebou a odhodlanější k další cestě. Myslela jsem, že shodím maximálně 10 kg a ono ne! Od začátku mé cesty jsem dala dolů  už 20 kg a ještě nekončím … Vyhodila jsem všechny ohavně velké kusy oblečení a našla jsem zase úsměv.

Paní Lenka je neskutečnou pomocnicí a spolubojovnicí nejen ve chvílích dobrých, ale i zlých…Byla a je mojí berličkou, když pokulhávám, vrbou, když potřebuji poplakat a strašákem se vztyčeným prstem, když se kouknu na výlohu s dortem.  Díky Lence a zázraku, kterým je Cambridge Weight Plan, stojím na nové startovní čáře života, ze které se můžu bez obav rozběhnout dál a věřte, že se bez těch, nyní již neuvěřitelných 25 kg, běží lépe (srpen 2019).

 

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

Smržová Lenka

Praha 6, Milady Horákové 116/109, Office Center Hradčanská, (budova B,5. patro)

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.