popup
Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-17kg

Krista Prokopová

46 let

Jmenuji se Krista Prokopová, je mi 45 let a pocházím z vesnice. Měřím 167 cm a nyní vážím 70 kg. Nikdy jsem nebyla hubená, vždy jsem měla kila navíc. Pokoušela jsem se omezit jídlo a přišlo zhubnutí o 1-2 kg, které jsem ovšem brzy zase nabrala zpět. Vždycky jsem si říkala, že přiberu i z vody. Jinak jsem byla zatížená na sladké a chipsy. Hlavně večer, a to bylo špatně. Pokoušela jsem se zhubnout za pomocí běhu nebo chůze s hůlkami, ale moc to nepomáhalo.

V září roku 2018 jsem byla s manželem na dovolené u moře a hodně jsem fotila. Když jsem s odstupem času prohlížela fotky, tak jsem se styděla za to, jak vypadám. Říkala jsem si, že to snad nejsem ani já. Rozhodla jsem se, že se sebou musím něco dělat. Ale co? Uvažovala jsem o tabletách. Které pomáhají, abych zhubla? Kdo vám poradí?

Pracuji v nemocni a potkala jsem se s pacientem, který byl na našem oddělení 10 dní. Občas jsme se dali do řeči a jeden den jsme si povídali o jeho kilech navíc. Našel si výživovou poradkyni a dodržoval program Cambridge Weight Plan. Tak jsem ho poprosila o telefonní číslo na poradkyni. Dlouho jsem váhala, jestli mám zavolat, ale nakonec jsem se rozhodla. Domluvila jsem si schůzku.

Začala jsem letos v březnu. S paní Ing. Renatou Štěpánovou jsme si o všem povídali a já se začala stravovat podle plánu. Začalo hubnutí. První den byl strašný, úplně jiné jídlo a návyky, žádné sladkosti ani tučné věci. K tomu ještě spousta rodinných oslav. Ale dobrý, zvykla jsem si na nový režim a špatných návyků se zbavovala.

Každý týden jsem chodila na kontroly a viděla ten posun. Kila šla dolů a ve skříni jsem měla spoustu velkých věcí. Důležité bylo to, že se cítím moc dobře. Poté mi začali lidé kolem mě říkat, že jsem úplně jiný člověk. Takže vás to nakopne ještě více, jste šťastní a máte větší sebevědomí.

Škoda, že jsem to nezkusila dřív. Teď se cítím opravdu dobře, jsem spokojená s mou postavou. Dále si chci držet novou váhu a být dál šťastná. Takže moc děkuji paní poradkyni i výživovému programu. Program rozhodně doporučuji všem, stojí to za to.

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

Ing. Štěpánová Renata

Opava, Těšínská 2672/42

Chci se objednat

Ing. Štěpánová Renata

Ostrava, Lumírova 639/2

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.