popup
Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-17kg

Kateřina Valterová

46 let

Jmenuji se Kateřina Valterová, je mi 44 let a vlastně jsem nikdy neměla nijak výrazný problém s váhou až do mých téměř 30 let, kdy mi bylo diagnostikováno onemocnění štítné žlázy.

Moje váha šla najednou nepatrně nahoru, pár let na to jsem poprvé otěhotněla a v těhotenství jsem díky autonehodě a poraněné krční páteři nemohla cvičit a tak „naskakovala“ další kila. Po druhém těhotenství už jsem byla váhově hodně „jinde“. Párkrát jsem se pokoušela zhubnout, zkusit nějakou tu dietu, ale bylo to bez dlouhodobého efektu. Manžel mě stále ubezpečoval, že mu moje kila navíc nevadí a pro děti jsem byla i s nadváhou ta nejkrásnější maminka. Vnitřně jsem se svou vizáží spokojená nebyla, ale ubezpečovala jsem sama sebe, že přece nejsem jediná, které po dětech nějaké to kilo navíc zůstalo.

Zásadní zlom, řekla bych, nastal letos po silvestru, kdy se mi zablokovala záda. Po vyšetření na neurologii mi paní doktorka doporučila především zhubnout, jenže jak začít shazovat kila, když sportování nepřipadalo v úvahu a rehabilitace byly v nedohlednu, protože jsem ještě musela absolvovat další vyšetření.

Věděla jsem, že sama to nedám. Dostala jsem tip na program Cambridge Weight Plan a reference o tom, že to opravdu funguje, proto jsem se rozhodla to zkusit.

Dovolím si přiznat, že ze začátku to bylo hodně náročné, ale velmi rychle jsem pochopila, že vše je o hlavě, protože já od chvíle, kdy jsem s tímto programem začala, neměla hlad, jídla mi chutnala, ovšem vedla jsem „boj“ s chutěmi. První kontrola po týdnu potvrdila první kila dolů a já měla motivaci pokračovat.

Velkou oporou mi byla vždy usměvavá poradkyně Jitka, která mě po celou dobu podporovala a já jsem se každý týden těšila na pokrok, který mi ukázala váha.

Díky tomuto hubnoucímu programu jsem naprosto přehodnotila svůj pohled na stravovací návyky. Najednou jsem viděla, co všechno bylo špatně a co vlastně k životu vůbec nepotřebuji. Najednou jsem se nezadýchávala do schodů, oblečení začalo být volné, a co bylo pro mě úplně „nej“ -záda, ne že by zmizely všechny obtíže, ale jejich bolest byla menší, citelně se jim ulevilo.

S Cambridge Weight Plan se mi podařilo změnit dosavadní zlozvyky, cítím se dobře díky pravidelnosti v jídle, dodržuji pitný režim a po rehabilitacích jsem začala cvičit pilates a zmizely i bolesti hlavy, kterými jsem často trpěla. Jím vše zdravé, jen občas zhřeším, ale svou „novou“ váhu si po dvou měsících od ukončení programu stále držím a věřím, že to bude dlouhodobá záležitost.

Závěrem přiznám: Vždy jsem byla velmi skeptická k fotografiím „před“ a „po“, kdy z té první se na mě usmívala sympatická boubelka a z té druhé o několik třeba i desítek kilo útlejší „skoro modelka“ a teď sama vidím, že je to opravdu možné, takže jestli vám mohu poradit, pojďte do toho taky, stojí to za to a nikdy není pozdě!

Inspirujte se dalšími příběhy

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.