popup
Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-22kg

Kateřina Oravcová

29 let

Jmenuji  se  Kateřina Oravcová.
Jsem z Prahy. Ale pocházím z Prostějova. Mám dvě krásné děti – Davídka a Adélku.

Nikdy jsem neřešila kila navíc, moje váha se pohybovala kolem 65 kg. Všechno se změnilo prvním těhotenstvím, kdy jsem těžko odolávala všem chutím, říkala jsem si – však jím za dva a nebyly problém koblihy před půlnocí … když se narodil Davídek , váha mi vyšplhala až k 85 kg a nějak se mi nedařilo s tím něco udělat. Přišel druhý porod a já byla na 96 kg, když se narodila Adélka. Moje váha se pak pohybovala okolo 91 kg , neměla jsem chuť se o sebe starat, jak jsem se cítila hrozně … sebevědomí jsem neměla žádné, nikam se mi nechtělo.

O programu Cambridge Weight Plan jsem se dozvěděla od kolegyň z práce, které krásně hubly, dnes jsem za to moc vděčná, že mi pomohli to taky zkusit. Sama bych to nezvládla. Miluju sladkosti a nikdy by mě nenapadlo, že se sladkého vzdám, že to dokážu. Že dokážu být tak důsledná a neuhnu ze své cesty ani o kousek – všechny rady ke stravování jsem dodržovala podle své poradkyně Jitky Motalové, která ve mně dokázala probudit ctižádost a víru v sebe, moc mi pomáhaly týdenní schůzky, vážení pro mě byla velká motivace i odměna za to úsilí.

Podporoval mě především můj přítel, se kterým jsme se rozhodli uzavřít sňatek na podzim 20.9.2019. I to je součást mých životních změn.

Mohu říct, že program mi vrátil sebevědomí, radost ze života, mám postavu jako před dětmi, změnilo mi to pohled nejen na stravování, ale životní hodnoty, víc si užívám i čas s dětmi, s celou rodinou…

Inspirujte se dalšími příběhy

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.