popup
Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-14kg

Kateřina Finková

26 let

Už od mala jsem byla kulatější. Ne, že bych byla úplně tlustá, ale byla jsem kypřejší.

V 15-ti letech mi byla zjištěna špatná funkce štítné žlázy, přesněji, zdegenerovaný uzel štítné žlázy a najednou měla moje nadváha nové pojmenování. Léčba byla řešena léky, sem tam nějakou kontrolou a víc nic.
V 17-ti letech jsem slyšela tu nejhorší větu, kterou člověk nechce slyšet nikdy v životě a to: ,,Máte rakovinu.“ Okamžitá operace. Po roce klidu kontrola a znovu věta jak z hororu: ,,Máte další nádor.“ Další operace. Častější kontroly, silnější prášky… Ale klepu snad na vše, co se nedá zničit, jsem v pořádku.
Dlouholetý a klidný vztah s přítelem mě utvrdil v tom, že je ten správný čas založit úplnou rodinu a pořídit si miminko. Pan doktor řekl, že pokud budu chtít dítě, že to máme zkoušet co nejdřív, že se to díky diagnóze může protáhnout nebo se to nemusí vůbec podařit. Po roce snažení přišel ten úžasný okamžik a byla jsem těhotná.
Narodila se nám krásná Adélka a mě tak najednou začalo docházet, že musím být plnohodnotná matka. Nechtěla jsem, aby se někdy stalo, že se budou děti ve školce dceři smát, že má tlustou mámu, která ji ani nedokáže zavázat tkaničky, protože se neohne.
Cíl zněl jasně! Budu štíhlou matkou, která zvládne všechno pro štěstí svoji holčičky. Procházky, běhání po hřišti, výlety, jízdu na kole i návštěvu koupaliště.
Velkou motivaci byla moje sestra, která díky programu Cambridge Weight Plan zhubla 25kg. Pomohla mi s prvním doprovodem za skvělou poradkyní Lenkou Smržovou. Ta mi pomohla při tápání v začátcích a byla nekompromisní kontrolou, co kdy a jak jím.

Díky pomocí obou Lenek, hlavně poradkyni Lence Smržové jsem o 14 kg lehčí, začínám zvládat první krůčky své dcery a 100% vím, že s programem nekončím. Až bude dcera chodit sama, vydáme se na dlouhou procházku, kterou zvládnu bez zadýchaní.

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

Smržová Lenka

Praha 6, Milady Horákové 116/109, Office Center Hradčanská, (budova B,5. patro)

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.