popup
Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-25kg

Katarina Vránová

42 let

Jmenuji se Katka a bude mi 41 let.

Před 3 lety se mi narodil syn a já si uvědomila, že chci být svým dětem hezkou a aktivní maminkou. Čím dál víc mě začala děsit myšlenka, když se na mě někdo u mladšího syna ve školce, případně ve škole podívá a v očích se mu objeví otázka: „Je to stará maminka nebo mladá babička?“. A taky pro starší dceru, která je v pubertálním věku jsem chtěla být kladným vzorem, možná někdy i parťačkou a maminkou, se kterou by se ráda pochlubila.

Ale když jsem se na sebe podívala do zrcadla nebo na fotky, kterých bylo žalostně málo, protože díky nadbytečným kilům jsem se fotila strašně nerada, musela jsem sebekriticky uznat, že se není čím chlubit, ba naopak. Fyzicky jsem toho moc nezvládla a psychicky mě deptala představa, že by se snad jednoho dne moje děti mohly za mě ještě stydět.

Nikdy jsem žádný hubeňour nebyla. V rodině máme taky spíš „selské“ základy než sportovní. Měla jsem období kolem 25 let, kdy jsem se více cíleně hýbala a striktně si hlídala jídelníček a konečně jsem měla štíhlou postavu, mohla si obléct co se mi líbilo a taky si v létě zajít k vodě a nestydět se za svou postavu v plavkách.

Pak ale přišlo manželství a 2 děti a já se pomalinku a plíživě dostala na číslo na váze, o kterém jsem si říkala „nikdy v životě“. A pak následovalo několikaleté období snahy snížit váhu zpátky, ale výsledky byly spíš opačné. 2 kila a to převážně hladověním a následně 3 nahoru stresem, nepravidelným stravováním a přejídáním. Váha šla nekompromisně nahoru.

Jednoho dne, při pohledu na fotky a svoje tělo, jsem si řekla A DOST, teď a nebo nikdy. To jsou samé výmluvy a skutek utek. Vhodný čas nebude nikdy.

Během týdne jsem se objednala ke konzultaci v Cambridge Weight Plan u paní Drncové a v příštím týdnu jsem zahájila program.

Nyní mám o 25 kg méně, cítím se skvěle, okolí mi tvrdí, že jsem omládla, fyzicky jsem zdatnější a i cvičení mi dělá větší radost.

Už se nebojím kouknout na fotky. Při pohledu na poslední selfie s dcerou jsem si říkala:

„Tak za tuhle maminku, by se snad stydět nemusela“

 

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

Drncová Alena

České Budějovice, Jírovcova 49

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.