Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-37kg

Karel Němec

74 let

Mé problémy s váhou – nadváhou. Jako dítě školou povinné jsem byl pravidelným konzumentem rybího tuku pro větší chuť k jídlu a zvýšení mé váhy. V pozdějším věku-pubertě jsem z každodenního honění se za fotbalovým míčem a v zimě na bruslích a lyžích přešel ke sportu, kterému jsem zůstal věrný až do pozdního věku – silniční cyklistice. V době mého cyklistického sportování moje váha při výšce 182 cm nepřesahovala 73 kg. Váhu nezměnila ani vojenská prezenční služba, kdy moje váha nepřesáhla 82 kg. Zásadní obrat k horšímu nastal po 25 roku, kdy jsem začal pracovat u ČSD jako strojvedoucí. Po 2 letech v tomto zaměstnání se moje hmotnost zvýšila o 25 kg a vesele narůstala dále. Když váha dosáhla hrůzných 139 kg, začal jsem intenzivně pracovat na změně. Váhu se mi podařilo podstatně snížit a s blížícím se odchodem do důchodu jsem se vrátil k oblíbené cyklistice. V následujících letech jsem absolvoval až 6 cyklistických maratonů za sezonu a netušil, že se moje problémy s nadváhou vrátí.

K tomu došlo po prodělání onemocnění boreliózou a meningitidou a po roční odmlce od sportu moje váha nezadržitelně rostla. Opět jsem se ale dostal do fyzické kondice, umožňující holdování cyklistickému sportu. Po 10 letech a návratu problémů spojených s boreliózou se vrátila i moje váha a dosáhla cca 141 kg. V tu chvíli moje manželka objevila možnost vstoupit do programu Cambridge Weight Plan. Mezi poradci zabývajícími se touto metodou jsme šťastnou rukou zvolili paní Skalickou. Díky jejímu provedení programem Cambridge Weight Plan a striktnímu dodržování jejich rad se mi podařilo z mého pohledu za velmi krátkou dobu rapidně snížit váhu, získat velmi pozitivní změny zdravotního stavu, ale i fyzického vzhledu. Vedle přísného dodržování nesporných kvalit programu Cambridge Weight Plan si velmi vážím znalostí a osobního přístupu paní Skalické.

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

Skalická Iveta

Hradec Králové, Buzulucká 431

Chci se objednat

Skalická Iveta

Chrudim, Tovární 1112

Chci se objednat

Skalická Iveta

Pardubice, Masarykovo náměstí 1544

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.