popup
Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-14kg

Jiřina Lukšíková

44 let

Jmenuji se Jiřina Lukšíková. A jak jsem se dostala k programu Cambridge Weight Plan?

Jednoho dne jsem se na sebe už pořádně naštvala. Nemohla jsem se vidět na fotkách, natož kouknout do zrcadla. Jít si nakoupit oblečení znamenalo vrátit se naštvaná, protože jsem se do ničeho nevešla. Při práci prodavačky zažívaly moje nohy peklo, natékaly a bolely mě ještě dlouho do noci. Hodně jsem se rozmýšlela, jestli se sehnu, nebo pro něco ohnu k zemi, bylo to pro mě namáhavé…. Za vše mohla má kila navíc.

Shodou okolností moje dobrá kamarádka mi před očima hubla. Hubla, ale tajila se s tím jak. Když už jsem se vážně rozhodla a hledala po internetu výživové poradce, tak mi vše svěřila a vzala mě s sebou k poradkyni programu Cambridge Weight Plan Markétě Liškové.

Na první návštěvě jsem byla zvážena, změřena na přístroji InBody, který prozradil nemilé výsledky. Můj viscerální tuk byl nad tabulky a o mém metabolickém věku ani nemluvím. Že mám vysoké BMI se dalo tušit, ale ostatní informace mě nemile překvapily. Nebylo proč otálet. Nastoupila jsem rovnou do Kroku 2.  Bez hladu, únavy a jakýchkoli problémů začala kila ubývat. Šlo to velmi snadno a rychle se dostavil očekávaný výsledek. Okolí si všimlo ubývajících kil velmi brzy, za podpory Markéty se kila ztrácela dál a dál… Nyní jsem o 14 kilo lehčí.

Ztrácela se nejen kila a já byla lehčí a lehčí, ale lehčí byly i moje nohy.

Jsem moc ráda, že mě kamarádka přivedla za moc milou poradkyní Markétou Liškovou. Bez ní a bez jejích rad, povzbuzení, vedení a bez CWP bych svého výsledku nikdy nedosáhla.

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

Lišková Markéta

Praha 5, Ženské domovy, Ostrovského 3/253

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.