popup
Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-35kg

Jiří Krásný

62 let

Jmenuji se Jiří Krásný a je mi 60let. Než jsem začal s programem Cambridge Weight Plan, vážil jsem 121 kg. Což při mé výšce 170 cm byl opravdu vážný problém – i při menší zátěži jsem se zadýchával, otékaly mi kotníky a život mi začaly komplikovat i civilizační nemoci související s váhou.Takže sport nepřicházel vůbec do úvahy…

Z této situace mi pomohla moje dcera, která u výživové poradkyně paní Lenky Smržové absolvovala program Cambridge Weight Plan před několika lety a měla neuvěřitelné výsledky ( po porodu jejího prvního dítěte se jí nedařilo zbavit se nabraných kil ). Před rokem a půl se mé dceři narodilo druhé dítě a opět kila z těhotenství nešla dolů. Domluvili jsme se, že začneme hubnout spolu. Ve dvou se to vždycky lépe táhne!

A tak jsme se objednali k paní Lence. S dcerou se již znaly z předchozích sezení, tak to pro mě bylo o to jednodušší. Věděl jsem, do čeho jdu a co mě čeká. Začali jsme! Kila šla krásně dolů, postava se měnila před očima a bylo mi lépe a lépe. A k mému překvapení i mé lékařky mělo hubnutí pozitivní vliv i na můj zdravotní stav. I přesto, že mám práci na dvousměnný provoz, nebyl problém dodržovat nastavené porce jídel. Musím říct, že jsem vše opravdu poctivě dodržoval.

Program právě končím a teď nastává ta nejtěžší fáze, si tu novou krásnou váhu udržet.K dyž jdeme s mojí ženou na nákup, už to není rychlé nakupování jen podle obalu nebo reklamy. Nyní si každý výrobek pěkně prohlédneme, podíváme se na nutriční hodnoty, a teprve pak s ním do vozíku! I to mě program naučil – jíst 5x-6x denně v malých porcích.

A nějaké prázdné kalorie ve formě sušenky nebo dortu? Tak to už ne, to vážně nepotřebuji! A ještě něco: k novému tělu a dobrému zdravotnímu stavu je také příjemný bonus vidět ty udivené pohledy a slyšet tu chválu od všech co mě znají, co jsem dokázal a jak skvěle teď vypadám. Nejen moje rodina, ale i já sám jsem na sebe hrdý, že jsem to těch několik měsíců vydržel a že jsem během programu nikdy ničím „nezhřešil“!

Takže vám všem, kteří se stále rozhodujete, zda do toho jít, rád poradím – neváhejte ani minutu a jděte do toho!

Vysněné postavě ZDAR!

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

Smržová Lenka

Praha 6, Milady Horákové 116/109, Office Center Hradčanská, (budova B,5. patro)

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.