popup
Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-21kg

Jarmila Ščučková

75 let

Nejdříve dovolte kratičký úvod: je mi 75 let, měřím 155 cm a nyní vážím 56 kg.

Takhle to však vždy nebylo. Nadváhou jsem trpěla od 65 let, tehdy mi byla zjištěna nefunkčnost štítné žlázy. Najednou jsem během roku přibrala 20 kg. Tím mé utrpení začalo. Vždy něco dolů, větší část nahoru. Tak to šlo až do února 2020. Má váha přesahovala 75 kilo.
Posledním impulzem se nad sebou zamyslet, byla cesta z oslavy narozenin mého zetě. Domů jsem těžko dolezla, scházel mi dech. Vše jsem sváděla na astma, ale dcera tomu nevěnovala pozornost a prohlásila: ne astma!, tlustá jsi!, s tím musíš něco dělat. Protože je to děvče činu, sehnala mi kontakt na Cambridge Weight Plan a já se musela hned objednat.
Poradkyně Lenka Smržová se mi zalíbila. Neslibovala, že kila sama budou odpadávat, ale že to určitě půjde. A šlo to! Byla a je mi velkou oporou.
Začátek nebyl jednoduchý – chyběly mi rohlíky, čokoláda. Časem jsem se vše naučila. Jídelníček změnila, začala chodit na dlouhé procházky a dnes vážím o dvacet kilo méně, je mi dobře, jsem pohyblivá, nezadýchávám se.

Tímto bych chtěla každému, kdo bojuje s nějakým tím kilem navíc a je již v letech, vzkázat: nikdy není pozdě začít!!

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

Smržová Lenka

Praha 6, Milady Horákové 116/109, Office Center Hradčanská, (budova B,5. patro)

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.