Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-27kg

Jan Divila

23 let

Když Vám nesedí už ani XL velikost saka, jsou dvě možnosti. Buď dáte hlavu dolů a koupíte si XXL, nebo se zamyslíte co vlastně od života chcete… Mě to trvalo měsíc a půl, a díky programu Cambridge Weight Plan mám zpět svoje oblečení velikosti M. A co víc? Mám zpět svoji radost ze života.

Když jsem se do programu CWP přihlásil, měl jsem začínající zdravotní problémy spojené se svou vahou a životním stylem. Vysoká hladina cholesterolu, neustále jsem se potil, i v klidu a doktoři mi hrozili zvýšenými hladinami kyseliny močové v krvi, předzvěstí DNY. Když k fyzickým přičtu i psychické problémy, které mi obrovská nadváha způsobovala, tak můžu s čistým svědomím říct, že jsem byl na dně. Na dně odkud jsem už ani nedohlédl tam, odkud jsem spadl. Aniž bych si to uvědomoval, bylo potřeba něco změnit. A to ve velkém stylu. Maminka mi doporučila Cambridge Weight Plan, protože s ním měla sama dobré zkušenosti, a já si uvědomil, jak velkou šanci na sebezáchranu jsem dostal. Šel jsem do toho hned od druhého dne a na plno. Nedokázal jsem si představit, že měsíc vydržím bez svých chuťovinek a smažených rychlojídel z fastfoodu. Ale díky tomu, že program CWP je chuťově opravdu skvělý a člověk si vybere vždy na co má zrovna chuť, jsem ovšem na porušení diety přestal myslet úplně. Měl jsem 4 pytlíky na den a k tomu malé doplňky (pitíčko, vývar) které mě vždy zachránily, když jsem měl na něco chuť. Dřív jsem neuměl jíst pravidelně a najednou jsem věděl přesně, kdy si co dám, a můj každodenní život začínal mít nějakou strukturu a řád.

Během pár dnů už jsem na nezdravé jídlo a sladké nápoje nemyslel vůbec. To se totiž už začala dieta projevovat a já ze sebe začínal mít zase dobrý pocit. Nejdřív jsem se začal cítit opravdu fyzicky dobře, když se moje tělo postupně zbavovalo všeho, čím jsem ho dusil. Přestal jsem se během pár dnů potit a místo toho, abych se na ulici schovával, jak jsem byl zvyklý, začínal jsem zase přímit hlavu jako kdysi. Po zhruba dvou týdnech si i mé okolí začalo všímat rozdílů, a příležitostné komplimenty mě utvrzovaly v tom, že jsem na dobré cestě. Po měsíci jsem se nepoznával. Ani mé okolí. To už jsem jedl ke dvěma pytlíkům i doporučenou stravu a byl jsem spokojený s tím, kolik druhů masa a zeleniny můžu jíst. Momentálně mám za sebou 2 měsíce s Cambridge a už nějakou dobu stabilizuji.

Program Cambridge Weight Plan mi změnil život. Nejen to, že teď vypadám mnohem líp a zdravotní stav se mi razantně zlepšil, ale mám zpět svoji sebedůvěru. Mám se opět rád jako dřív, a to jsem se bál, že už to nikdy nebude možné. Aby si člověk vážil světa okolo, musí si nejdřív vážit sám sebe. A díky programu CWP se zase dívám na svět s radostí a s chutí dál objevovat, co si pro mě život připravil.

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

Babinská Hana

Zlín, K Pasekám 2517

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.