popup
Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-13kg

Ivana Videcká

45 let

Od mala jsem byla vždy takové to boubelaté dítě a každý mi říkal, že z toho vyrostu. Jenže jak šel čas , tak kde nic, tu nic. Stále jsem z toho nějak nevyrůstala . Naštěstí jsem jako malá hodně sportovala, a tak se moje váha tak nějak držela. Nevypadala jsem sice jak úplná koule, ale jak jsem dospívala, začalo mě to trápit čím dál tím víc. Chtěla jsem vypadat jak moje kamarádky a vždy jsem jim záviděla, že můžou sníst cokoliv a pořád vypadají stejně. Já se na sladké jen podívala, a už jsem měla snad kila nahoře. Nejhorší na tom bylo, že já opravdu všechno sladké milovala. Ať už sušenky, čokolády, pečené buchty a koláče, sladké jídla jako buchtičky se šodo, kynuté knedlíky……

Byla jsem taková ta „věčná dietářka“ . Když jsem chtěla zhubnout, tak jsem skoro nic nejedla. Třeba jen jablko za den, nebo půlku rohlíku. Byla jsem z toho unavená, hladová a  protivná.  Pak když se mi to povedlo, tak jsem měla zas pro změnu období obžerství. To jsem zfutrovala všechno co se dalo, co jsem doma našla a ještě si koupila. Po narození syna jsem si říkala, uklidňovala se, že to je normální vypadat jako taková ta správná mamina od plotny, co se ráda nají. Ale vevnitř mě to pořád stejně trápilo, jak vypadám. S manželem(loni jsme se brali) jsme spolu už 12 let a vždy mi říkal, že mě miluje a líbím se mu taková, jaká jsem. Ale tím mě neuchlácholil. Já to měla v hlavě už nastavené tak, že vypadám prostě hrozně. Celá tlustá, oplácaná, všechno se kvedlalo, celulitida jak prase. Chvílemi jsem se dokázala při svých 162 cm vyjíst až na 85 kilo. Pak to zase shodit, a takhle to se mnou bylo stále dokola. Večery u televize jsme trávili věčným uzobáváním něčeho.

Vrcholem byly Vánoce roku 2017, kdy jsem čekala jak na smilování na 27.12., až otevřou můj oblíbený obchod a já tam naklušu pro nové větší džíny, abych vůbec měla v čem jít po Novém roce do práce. To jsem si řekla a „dost holka“, musíš prostě najít něco osvědčeného na upravení váhy, zhubnout, udržovat a hlavně si to přepnout v hlavě. Začít se i nějak hýbat, protože mám sedavé zaměstnání a to je taky peklo. Manžel našel díky své známé program Cambridge Weight Plan, do kterého šel jako první a já jsem řekla, že když na něm uvidím po 14 dnech nějaké výsledky, že do toho půjdu také. Výsledky se dostavily a já už měla sjednanou první vstupní konzultaci. Doma jsem se už delší dobu raději nevážila, protože jsem věděla, že budu akorát na sebe naštvaná.

Byla jsem nervózní, když jsem zazvonila na dveře s nápisem Cambridge Weight Plan. Otevřela mi velmi sympatická, usměvavá a příjemná paní Markéta Lišková. Všechno to najednou ze mě spadlo, cítila jsem se v její přítomnosti dobře. A i když při děsivém pohledu paní Markéty, kdy jsem jí sdělila co všechno sním za den ( jen samé sladké) a že piju jen Coca-Colu a kafe, tak i přesto jsem věděla, že to se mnou myslí dobře a dala mi velké odhodlání si dokázat, že to zvládnu. Představa, že budu JÁ pít jen vodu, pro mě byla šílená. Naštěstí i na to bylo od programu Cambridge Weight Plan řešení. Všechny produkty Cambridge Weight Plan už jen obaly vypadaly dobře, a i tak chutnaly. Měla jsem na výběr ze spousty příchutí a možností.

Zvyknout si, že jím najednou pravidelně a nic mezi neujídám, bylo ze začátku hrozný a o vodě ani nemluvím. Ale postupně jsem si zvykla. Vidět na sobě výsledky bylo něco úžasného, protože jsem vůbec nehladověla, jedla jsem pravidelně a cítila jsem se prostě fajn. Změnila jsem úplně jídelníček, najednou jsem začala jíst i zeleninu (což pro mě bylo taky nepředstavitelné), pila jsem vodu. No prostě komplet jiná osoba. V září loňského roku jsme měli svatbu a já si připadala v šatech jak hubená princezna. Měla jsem ze sebe obrovskou radost, že jsem to dokázala a vím, že jak jsem se stravovala předtím, už nikdy nechci.

Do programu Cambridge Weight Plan jsem vstupovala při své výšce 162 cm se 74 kily. Během 3-4 měsíců se mi podařilo díky změně stravy, programu a pravidelným kontrolám u paní Markéty, která mě vždy podpořila jít dál a dál, shodit 13 kg. Stále se udržuji, hlídám váhu a začala jsem se i pravidelně aktivně hýbat. Musím říct, že mě to motivovalo, pozvedlo sebevědomí, najednou si kupuji velikost džín 36 místo velikosti 42 a motto „ když se chce všechno jde“ platí na 100 %.

Děkuji za to, že existuje program Cambridge Weight Plan a za to, že jsem poznala skvělou, vždy usměvavou, paní Markétu Liškovou, bez níž bych to nedokázala.

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

Lišková Markéta

Praha 5, Ženské domovy, Ostrovského 3/253

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.