popup
Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-36kg

Iva Tůmová

68 let

Po operaci kyčelního kloubu před několika lety a díky sedavému zaměstnání jsem přibrala mnoho kil. Mělo to vliv i na mé zdraví. Projevila se mi cukrovka a musela jsem začít brát větší dávky léků. Také se mi zvýšil tlak a i na něj jsem dostávala několik léků. Rovněž se mi špatně dýchalo, pohybovalo a v neposlední řadě mi vadila i estetická stránka. Začala jsem uvažovat o dietě a také jsem nějaké vyzkoušela.  Avšak bez efektu.

Od známé jsem se dozvěděla o programu Cambridge Weight Plan.  Navštívila jsem proto výživovou poradkyni pí. Petru Končelovou, abych získala nějaké informace a poradila se s ní o mém problému. Dohodly jsme se na postupu a tím začaly moje první kroky k hubnutí. Byla jsem velmi překvapená, že se dostavily i první dobré výsledky. Paní  Končelovou jsem byla povzbuzována v mém rozhodnutí. Konzultace s ní byly příjemné  a velmi mi pomohly. Shodila jsem mnoho kilogramů, cítím se dobře, mohu se znovu oblékat tak, jako před léty.

Co se týká zdraví, dostavily se až neuvěřitelné výsledky. Po konzultaci se svou lékařkou jsem přestala brát léky na tlak, později i na cukr. V současné době neberu léky žádné.  Zvedlo to i mé sebevědomí a cítím se celkově velmi dobře. Tento program rozhodně doporučuji všem, kteří mají obdobné problémy.

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

Končelová Petra

Králův Dvůr, Průmyslová 614

Chci se objednat

Končelová Petra

Plzeň, Plánská 416/11

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.