Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-25kg

Ilona Kuklová

48 let

Ahoj jmenuji se Ilona, a chci Vám říci svůj příběh s Cambridge Weight Plan.

O tomto výživovém programu jsem se dozvěděla poprvé již před mnoho lety, avšak tehdy jsem ještě nebyla připravena se svou, tehdy jen nadváhou, něco dělat. A pak jsem se sice za pravidelného cvičení vypapala až na obezitu II. stupně. Při své výšce 168 cm jsem vážila 94,6 kg. Vše oblečení mi bylo opět malé, a tak jsem stála před volbou výměny šatníku zase za větší, a to již na konfekční velikost 52, 54 nebo XXL, případně definitivně změnit způsob stravování a pak snad výměna za menší.

Řekla jsem si, že ještě nejsem tak stará, abych si kupovala takové nevkusné mega oblečení. Také jsme dost sportovní rodina a já jsem všude byla poslední, což mi vadilo. Při každém vyjití schodů do I. patra jsem jen funěla a měla pocit, že snad už to neudýchám. Navíc kolegyně v práci zhubla a vypadala úžasně. Najednou byla plná energie, a tak jsem se zeptala díky čemu, že tak báječně vypadá. No pochopitelně díky výživovému programu Cambridge Weight Plan.

A tak jsem se rozhodla, že do toho půjdu, protože už se mi nechtělo být v kůži slonice. Sice jsem měla jisté obavy, protože mám sníženou funkci štítné žlázy a od lékařů jsem slýchala, že pokud se mi vůbec podaří dostat nějaké kilo dolů, tak jen velmi obtížně a maximálně tak 5.

Našla jsem si úžasnou poradkyni slečnu Petru, se kterou jsem moc spokojená. Hned při první návštěvě, když jsem jí řekla o svých představách, měla jsem strach, že mi řekně, že to nepůjde. Ale ona plná energie a s úsměvem na rtech, řekla: „To půjde, to nebude problém.“ A vážně šlo to.

Za celou dobu programu jsem neměla žádné chutě na sladké či jiné neřesnosti. Nedělalo mi žádný problém jít s rodinou či přáteli si někam sednout do restaurace. Navíc příprava např. koktejlů je velmi rychlá, lze je vzít všude (tedy i přepravit letadlem). Vzorně jsem dodržovala přesně stanovené denní dávky. A i přes mou laktózovou intoleranci, kdy mám omezený výběr prodůktů, tak se to dá zvládat velmi dobře.

Díky jednak své poradkyni Petře Jóbové a jejím skvělý, chutným zdravím receptům, a jednak také díky očistým kůram např. HUBNU se mi daří si váhu udržet.

Jsem velmi spokojená a mohu Cambridge Weight Plan jen vřele doporučit.

 

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

Bc. Jóbová Petra

Praha 4, Michelská 18/12a

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.