popup
Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-26kg

Hana Michálková

56 let

Moje cesta k vítězství

Dobrý den, jmenuji se Hanka a je mi 55 let. Při mém sedavém zaměstnání a nepravidelné stravě šla moje kila pěkně nahoru. K tomu se přidaly problémy s klouby, jak jsem je svou vahou zatěžovala a pak i bolesti krční páteře.
Vyzkoušela jsem spoustu diet, ale vždy bez úspěchu. Pak mi poradila moje kamarádka, abych zkusila program Cambridge Weight Plan, který ona sama absolvovala, zhubla a cítí se skvěle.

Doporučila mi poradkyni, ke které chodila, Ing. Viktorii Handrychovou na Praze 5 – Butovicích. Domluvila jsem si s ní schůzku a po konzultaci a zakoupení jídel jsem začala. Začátek byl krušný, protože jsem měla hlad, ale hodně jsem pila a můj hlad se každým dnem snižoval, až úplně zmizel. Za první měsíc jsem zhubla 10 kg. Cítila jsem se lépe, klouby přestaly bolet.

Moc mi také pomohlo, že mám úžasnou podporu ve své rodině, u kolegů v práci, kteří mi fandili, ať to nevzdávám a to mě nastartovalo ještě víc.  Když jsem si při každé kontrole stoupla na váhu a viděla úbytek tuku a viděla, jak jdou báječně kila dolů, byla jsem nadšená.  Pochvala od mé poradkyně Viki byla vždy příjemná a motivující, a tak jsem vydržela až do vysněné váhy, kterou jsem si předsevzala.

Mám skvělou poradkyni, která mi je oporou a budu za ní docházet ještě dlouho po skončení programu, abych se ujistila, že si váhu udržuji správně. Díky programu jsem se naučila pravidelně jíst, dodržovat pitný režim, zvedlo to i mé sebevědomí a cítím se celkově velmi dobře. Dnes po 5 měsících, díky vedení Viki a vlastní vůli jsem o 26 kg lehčí a cítím se skvěle.

Je to krásný pocit jít do obchodu a moci si koupit pěkné věci v menších velikostech. Dnes mám nový šatník a všude sklízím obdiv a chválu, jak dobře vypadám. Vypadám mladší a také se tak cítím. Můj cíl byl splněn :-))
Tento program rozhodně doporučuji všem, kteří chtějí zhubnout.

Děkuji i Vám Viki.

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

Ing. Handrychová Viktorie

Karlovy Vary, Lidická 595/64

Chci se objednat

Ing. Handrychová Viktorie

Praha 5, Nové Butovice, Seydlerova 3

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.