popup
Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-16kg

Hana Matoušková

60 let

„Moje životní proměna s programem Cambridge Weight Plan“

Boj s váhou je můj celoživotní úděl. Vyzkoušela jsem řadu diet, ale jo-jo efekt vždy spolehlivě zafungoval.

Ještě jsem si jej omlouvala  nemocí spojenou se štítnou žlázou (léčím se s ní od roku 2007), že žádná z diet na mě neplatí.

Letos v únoru jsem byla na návštěvě u přátel a všimla si, že manžel kamarádky zhubnul a o programu mluvil s nadšením. Dostala jsem od něj kontakt na p. Drncovou, kterou jsem oslovila a tím začala má cesta k životní proměně. Nikomu jsem se s tím, že začínám  zkoušet opět hubnout, nesvěřila. Nevěřila jsem sama sobě. Zbytečně – program Cambridge Weight Plan byl pro mě to pravé. Kila šla dolů poměrně rychle, neměla jsem chuť na jiná jídla. Dále jsem pokračovala ve cvičení. Radost z úspěchu mě motivovala v tom, abych vydržela.

S postupujícím časem se měnila nejen postava, ale i zdravotní stav a životní elán k lepšímu. Samozřejmě byly krátké krize – váha nešla tak dolů tak, jak jsem si představovala. Zvládla jsem to a pokračovala. Povzbuzením pro mne byly i pochvaly mé lékařky.

Před dvěma lety jsem si v obchodě  s kolegyní koupila tričko. Moc se mi líbilo, co na tom, že jsem si ho nemohla vyzkoušet – bylo mi malé! Kolegyně se divila, tak jsem jí řekla: „Do něj zhubnu! „. Ta koukala, když jsem v něm nedávno přišla do práce.

Obdivné pohledy a pochvaly známých, ustupující bolest kolen pod tíhou obezity, hezké oblečení, které jsem měla „z hubených let“ pověšené ve skříni a do kterého se nyní vejdu, to vše mi dodávalo sílu a sebedůvěru. Dokonce jsem sebrala odvahu a změnila zaměstnání (5 let před důchodem!).

Za dobu, co jsem v programu Cambridge Weight Plan,  jsem zhubla 16 kg ( z 86 kg na 70 kg) a pokračuji dále. Ještě 2-3 kg bych ráda shodila a cítím se skvěle! Na závěr musím podotknout, že díky programu jsem změnila i dlouholeté stravovací návyky.

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

Drncová Alena

České Budějovice, Jírovcova 49

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.