popup
Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-37kg

Hana Eskisan -37kg

40 let

Můj příběh začal už v dětství. Nikdy jsem nebyla úplně hubená, ale díky vyrůstání v 80′ letech jsem měla dost pohybu a tudíž jsem nebyla ani vyloženě tlustá. Toto se změnilo v dospělosti. Moje láska k jídlu a ke sladkému mě dostala na váhu kolem 100 kg. Potkala jsem může, který měl rád pořádné ženské a tak jsem potřebu hubnout neměla. Moje váha se vyšplhala až na 120 kg. Ne že bych se nikdy hubnout nesnažila, to ano, ale nikdy s nijak velkým úspěchem. Snažili jsme se o miminko, a tak hubnutí bylo nezbytné.

Opět váha 100 kg. Miminko se nepovedlo, a tak po 12. letech přišel rozvod. Váha 114 kg. V červnu 2019 jsem se rozhodla, že je potřeba to změnit, a tak jsem opět začala hubnout.

Asi za měsíc jsem se bavila s kamarádkou, která v té době byla na programu Cambridge Weight Plan , aby zhubla do svatebních šatů. Byla nadšená, mluvila o tom tak dychtivě a nadšeně, že jsem si ještě ten den zavolala k poradkyní a domluvila termín. Jenže se mi to rozleželo. Čekal mě 2 týdny tábor, kde jsem vařila a týden all inclusive dovolené v Turecku. Termín jsem zrušila.

Po návratu z dovolené jsem měla zdravotní problémy a ze všech stran slyšela „měla byste zhubnout“ . Takže jsem zvedla telefon a domluvila si další termín u poradkyně – cca v půlce září. Tentokrát jsem ho nezrušila. Na první konzultaci jsme se domluvily, že začnu krokem 3, vzhledem k lékům, které jsem brala to bylo nezbytné. Moje váha 110 kg. Výživový plán jsem dodržovala a váha šla dolů. Asi ne tak rychle jako u ostatních, co začínají krokem 1, ale mě to nevadilo. Dokonce jsem občas zhřešila, ale důležité pro mě bylo, nebýt ve stresu, prostě být v pohodě. Do Vánoc jsem měla dole  necelých 20 kg. Přešla jsem na krok 4 a i přes vánoční „střídmé hodování“ jsem pokračovala dál. Už to šlo zase pomaleji, ale vydržela jsem. Plán jsem ukončila na přelomu května a června 2020. Váha 77 kg.

Byla a stále jsem nadšená. Místo velikosti 50-52 teď oblékám 38-40. Cítím se krásně a sexy, dle okolí vypadám mladší . 4 měsíce po ukončení mi  váha litá mezi 79-81kg – v pohodě. Spoustu žen se ptá jestli tato „dieta“ má jo-jo efekt. Jistě, že ne. Protože dle mého názoru jo-jo efekt není vlastnosti diety ale člověka. Jestliže se po zhubnutí vrátím ke starému způsobu života, vrátí se i mé tělo ke starému vzhledu. Pokud jsou sklony ke kilům navíc je to o celoživotním boji. To bylo to, co mě vždy děsilo, ale určitě se to dá zvládnout, je třeba prostě změnit svůj životní styl a nebrat to jako boj.

Nebýt mé poradkyně Jany Trojanové nikdy bych to nezvládla. Podporovala mě a byla shovívavá k mým občasným hříškům. Děkuji jí a celému programu CWP.

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

Trojanová Jana

Brno, Střední 26

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.