Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-22kg

Hana Bali Šotlésová

27 let

Ahoj všem,
je mi 25 let a nadváhu jsem měla už od malička. Byla období, kdy jsem se snažila držet různé redukční programy, ale vydržela jsem vždycky jen chvíli a zase jsem to všechno pěkně nabrala, někdy i dvakrát tolik.

Pak přišla chvíle, kdy jsem si řekla DOST, už se sebou musím něco dělat. To mi bylo 19 let. V tu dobu moje milovaná maminka objevila program Cambridge Weight Plan, viděla jsem na ní, jak se mění před očima a jak je spokojená, tak jsem to chtěla taky zkusit.

A tak jsem také začala s programem Cambridge Weight Plan. Měla jsem velikou oporu v mamce a v mé skvělé poradkyni Renče 🙂 Jídlo, které Cambridge Weight Plan nabízí, mi moc chutnalo, vždycky jsem byla na sladké, takže na čokoládové nebo vanilkové koktejly mám chuť dodnes. 🙂 Začala jsem cvičit, kila i centimetry šly dolů a já byla hrozně šťastná. Po měsíci v prvním Kroku jsem viděla krásné výsledky. Na začátku jsem se bála, že nevydržím, ale po pravidelných kontrolách u mé poradkyně jsem chtěla jít s váhou dolů víc a víc a pokaždé mě to nakoplo jít dál.

Po ukončení programu Cambridge Weight Plan mi Renča sestavila jídelníček, kterého jsem se pevně držela a kila i tuky mi šly stále dolů, pomalu ale šly.

Dlouho jsem se snažila jídelníček dodržovat, ale pak nastaly nějaké životní změny, já vypadla ze svého režimu, přestala jsem pravidelně jíst a začala jsem se odbývat. Pomalu, ale jistě šly kila opět nahoru. Já věděla, co dělám špatně, ale nemohla jsem se dostat sama zpět do správného režimu. Za cca 3 roky jsem se vyhoupla zpět na svou původní váhu. Do toho přišla akce Huben 3+1 zdarma. Neváhala jsem a sjednala si s Renčou schůzku. Na celý program Cambridge Weight Plan jsem se moc těšila. Už jsem věděla, do čeho jdu. První měsíc jsem byla na Kroku 1 a pak jsem přešla na vyšší kroky. Potom jsem znovu přešla na jídelníček, který mi Renča sestavila a držím ho do teď. Cítím se skvěle a budu se snažit jíst zdravě, abych už nikdy tak moc nepřibrala a jestli se to zase zvrtne, program Cambridge Weight Plan to jistí. 🙂

Nyní jsem se dostala na moji snad nejnižší váhu od základní školy. Teď jsem neskutečná spokojená a šťastná. Každému, kdo bojuje s nadváhou, bych chtěla program Cambridge Weight Plan rozhodně doporučit, protože to stojí za to. 🙂

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

Ticháčková Renata

Rumburk, Palackého 205

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.