popup
Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-25kg

Gabriela Rambousková

41 let

Jmenuji se Gabriela Rambousková.

Nikdy jsem nebyla hubená, ale nějaké to kilo navíc mi slušelo, tak jsem nad tím nepřemýšlela. Navíc jsem sportovala, v práci bylo dost stresu a tak jsem ve 22 letech měla téměř ideální postavu a tu jsem si držela až do 30 let.

A pak se to změnilo.

Díky sedavému zaměstnání jsem se dostala po třicátých narozeninách na 70 kg, a váha díky zdravotním komplikacím vystoupala ještě o 10 kg výš.

Přišlo těhotenství, porod, mateřská dovolená a moje váha i před veškerou snahu nešla dolů, myslela jsem, že se to změní po nástupu do práce. Jenže jsem se spletla, protože i tam se změnily poměry a nepříjemná atmosféra na pracovišti se vyhrocovala, ale nevzdala jsem to   –  našla jsem sílu se tomu postavit, najít si nové místo.  To ale nebylo všechno.  Krize v pracovním i soukromém životě mě stála hodně sil.  A zase se to odrazilo i na mé váze, 95 kg bylo už přespříliš.

Během loňského léta jsem se pomalu dostávala ze stresu uplynulých let a pokoušela se držet konkurenční dietu, ale bez úspěchu. V tu chvíli mě inspirovala švagrová, která měla za sebou půlroční cestu s Cambridge Weight Plan a její výsledky mě ohromily.

Rozhodla jsem se, že změním svůj život od základu – udělám si řidičské oprávnění, vyřeším soukromí v rámci péče o dítě a nastartuji novou etapu i v boji s nadváhou s pomocí programu CWP.

A výsledky na sebe nenechaly čekat –  řidičský průkaz mám, dítě bylo soudem svěřeno do mé péče a s hubnutím se úspěšně peru .

Díky výživové poradkyni Lence Smržové jsem opravdu našla rovnováhu v jídelníčku, kila se ztrácí a já jsem našla energii a chuť do sportování – začala jsem chodit s kolegyní z práce na procházky, pěkně svižně po parku. Navíc je v programu CWP i moje maminka, která má 70 let a můžeme se tak podporovat navzájem. Lenka Smržová nás dokázala povzbudit a provést k cíli za vysněnou postavou.

Jsem na sebe pyšná, že se mi podařilo splnit si cíle a jsem rozhodnutá v nastartovaných změnách pokračovat ….

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

Smržová Lenka

Praha 6, Milady Horákové 116/109, Office Center Hradčanská, (budova B,5. patro)

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.