popup
Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-17kg

Gabriela Moustafa

46 let

Dobrý den,

jmenuji se Gabriela Moustafa. Je to rok, kdy jsem začala s programem Cambridge Weight Plan.

Ale pojďte se mnou ještě nahlédnout do mého života o rok dříve. Je rok 2017, je Vám 43 a máte 85 kilo. Máte aktivního syna, sportovce a Vy jste z každého pohybu unavená. Žijete sama se synem, věnujete se jenom jemu, na sebe nemáte čas, běháte mezi prací, domovem a vozíte syna po turnajích. Volný čas žádný, jste ráda, že fungujete. Stravujete se po restauracích, v práci jdete na jídlo, když Vám vyjde čas. Máte problém s oblečením, nelíbíte se ani sama sobě natož druhému pohlaví.

A pak přijde ten moment, kdy si řeknete a dost. 85 kg při výšce 164 cm je fakt hodně. A ptáte se sama sebe, co máte udělat, abych jste byla jako dříve – štíhlejší a sebevědomější.

Za života jsem zkusila spoustu diet, ale nikdy jsem u žádné nevydržela a žádná neměla ten správný efekt. Duben 2017 si pamatuji přesně, nechala jsem si dát jehličky do uší, které měly potlačit pocit hladu a nastartovat metabolismus. Pocit hladu nezmizel, ale vysoká míra motivace mi pomohla za zhubnout 5 kg. 80 kg a dále už to nešlo.

O rok později duben 2018 chtěli jsme se synem na dovolenou k moři, takže mě čekalo hubnutí do plavek. Potkala jsem kamarádku, která vypadala úžasně, hodně zhubla, a když mi řekla o programu Cambridge Weight Plan – neváhala jsem. Pokud budu vypadat jako ona, jdu do toho a taky, že jsem do toho šla. Výsledek překvapil i mě samotnou a co teprve mé okolí.

Program Cambridge mi změnilaživot – jídlo chutné, pocit hladu jsem neměla a 14 kg dolů. Následně díky nastartovanému metabolismu další 3 kg. Změnila jsem životosprávu a motivace pro měl byl pohled do zrcadla na měnící se tělo a sebe sama.

A odměna: uznání syna, chlapi se za Vámi otáčejí a co to udělalo s mým sebevědomím.

Odměnila jsem se nákupem nového oblečení a hlavně nový šatník mi vydržel i rok poté. Váhu si držím a jedno vím jistě – už nikdy se nechci vrátit do svého „starého“ těla.

 

Díky Cambridge.

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

Bc. Jóbová Petra

Praha 4, Michelská 18/12a

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.