popup
Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-21kg

Denisa Křížová

28 let

Jmenuji se Denisa Křížová, je mi 27 let a nadváha byla mým celoživotním nepřítelem, dokud jsem nepoznala program Cambridge Weight Plan.

Od dětství byl můj největší koníček tanec a hudba. První zkušenosti s tancem byly latinskoamerické tance pro děti v DDM v Ostravě, kdy neoblíbenější písní na tanec JIVE byla „My z Kačerova“.  V 9 letech jsem vyzkoušela aerobic, začala jsem navštěvovat soutěžní klub, ve kterém vznikl skvělý tým a jezdily jsme po soutěžích, vystupovaly na společenských akcích. Přesto, že jsem měla pohyb v těle a šňůra byla mým nejlepším kamarádem, vedle ostatních holek jsem v dresu působila oplácaně. Již tehdy jsem vnímala, že má postava je jiná.

Na základní ani střední škole jsem nepatřila ke štíhlým dívkám, které si mohly dovolit krátké kraťasy a upnuté šatičky. V tělocviku jsem se vždy převlékala mezi posledními, aby nikdo neviděl mé bříško a stehna, za které jsem se styděla.

Díky tanečním kurzům pro studenty SŠ jsem se vrátila zpět k tanci, který byl od mala mým tajným a nesplněným snem. Začala jsem tancovat pravidelně a vypomáhala v kurzech. Tanec se stal součástí mého života, začala jsem trénovat i soutěžně PRO-AM. Bohužel jsem se často potýkala se zpětnou vazbou, že tanečnice jsou štíhlé, proto mají lepší hodnocení na soutěžích. Dlouhodobě mne to trápilo, ale nedařil se mi žádný radikální krok, dieta sem a dieta tam, moje váha stále kolísala nahoru a dolů. Při tanci mě nadváha omezovala, byla jsem ihned zadýchaná, zpocená a necítila jsem se dobře ani atraktivně.

Jednoho dne mi známá doporučila program Cambridge Weight Plan, který sama absolvovala a řekla mi své zkušenosti a výsledky. Ihned mě to motivovalo, ve stejný den mi poslala kontakt na moji aktuální poradkyni paní Renátu Štěpánovou. Na první schůzku jsem šla s velkým odhodláním změnit svůj život a navždy zahodit přezdívku oplácené ženy.

Začátek byl náročný, z ničeho nic mělo mé tělo nižší příjem kalorií. První tři dny jsem myslela, že okoušu nohy u konferenčního stolu, ale nečekaně brzy si tělo a hlava zvykla na nový režim. Objevila jsem produkty, které mi chutnaly. Jakmile se dostavily první výsledky, byla jsem velmi šťastná. Okolí si mé proměny začalo všímat, když jsem měla dole prvních 10 kg. Bylo to potěšující a motivační, když za mnou lidé chodili a říkali, že mi to sluší. Kilogramy šly dolů a dolů a měnila jsem se tak, že mě můj dlouholetý kamarád na ulici nepoznal a pozdravil jako cizí osobu. V programu jsem vydržela i nadále.

Jsem velmi ráda, že jsem s tímto programem začala, jsem spokojená, naučila jsem se kombinovat jídelníček tak, aby mi vyhovoval a zároveň již nemám chutě na nezdravé pokrmy, které jsem kdysi milovala. Změnil se mi přístup k životu, stravování, ale co je nejdůležitější, jsem spokojená a vrátilo se mi sebevědomí a nestydím se za svoji postavu.  Sebevědomí a nižší váha se také projevila v tanci. Tančím 4x týdně, mám lepší kondici a tanec vypadá ladnější a elegantnější. Nyní mám sebevědomí při tanci ukázat emoce a prožít každý pohyb.

Pokud zvažujete změnu v životním stylu a chcete zahodit kg navíc, mohu Cambridge diet jen doporučit. Změní Vám život.

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

Ing. Štěpánová Renata

Opava, Těšínská 2672/42

Chci se objednat

Ing. Štěpánová Renata

Ostrava, Lumírova 639/2

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.