popup
Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-23kg

Dana Čevelová

49 let

Jak jsem se k programu Cambridge Weight Plan dostala?

Mé jméno je Dana. Při mém povolání cukrářky jsem vlastně celý den mezi sladkostmi a není nic jednoduššího, než sem tam něco strčit do pusy. A když celý den ochutnávám sladké, tak logicky večer si musím spravit chuť něčím slaným. Nejlépe salámkem, brambůrkami…

Tak přesně takto to u mě probíhalo. A bylo jen otázkou času, kdy se moje váha z původních 60 kil dostala na „pěkných“ 82. Se vzrůstající váhou se začaly dostavovat i jiné potíže, jako problémy s dýcháním, výrazně zvýšený tlak, z ladných pohybů se staly těžkopádné, moje nálada a sebevědomí se dostávaly směrem k bodu mrazu… A to nepočítám nepříjemnosti s garderóbou.

V této špatné konstelaci jsem dostala od dětí spolu s manželem lístky na letní festival. Šli jsme a já jsem nečekala nic moc pozitivního. Vše se ale mělo změnit. Hned na začátku jsme potkali moje dvě kamarádky. Jedna jako vždy hubeňoučká a ta druhá také, přestože jsem ji celé roky znala jako „kulaťoučkou“… A tak jsem se seznámila s redukčním plánem Cambridge Weight Plan.

Na redukční program jsem přešla skoro bez problémů. Přestože mám bezlepkovou dietu, v nabídce Cambridge Weight Plan polévek a nápojů jsem si snadno vybrala. Byla jsem od začátku nadšená z výsledků a to byla opravdová motivace. Již po týdnu jsem cítila a viděla zlepšení. Po celou dobu jsem neměla žádné potíže, naopak se mi zlepšilo trávení, lépe spím… Za krátký čas jsem byla na svých 60 kg. Vrátila se mi dobrá nálada, zdravotní potíže zcela ustoupily. Opět mám chuť koupit si nějaký ten „hadřík“, vyrazit s manželem do lesa na výšlap. Cítím se zase dobře.

Takže za mě program Cambridge Weight Plan – palec nahoru.

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

Ing. Borkovcová Hana

Brno, AZ Tower, Pražákova 1008/69

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.