popup
Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-20kg

Blanka Petříková

45 let

Prakticky celý život bojuji s nadváhou, ale díky náročné práci, ve které jsem celý den na nohou, pořád něco zajišťuji, doslova lítám a nestíhám myslet na jídlo, jsem sama sebe ujišťovala, že to není tak hrozné, že to není potřeba až tak moc řešit, prostě moje pohodlnost vítězila …

Zlom způsobilo setkání se švagrovou, kterou jsem viděla po delší době a nevěřila jsem vlastním očím – vypadala úžasně, omládla a sršela energii a sebevědomím – to vše díky Programu Cambridge Weight Plan. Rozhodla jsem se po pár informacích, o co jde a jak Program probíhá, změnit i svůj neuspořádaný životní styl, hlavně co se týká jídla. Našla jsem si nejbližší poradnu, sjednala si první schůzku a rozhodla se začít.

Věděla jsem, že to nebude lehké, ty kila jsem nabírala postupně vlastně 20 let, ale už z úvodní schůzky s poradkyní Jitkou Motalovou jsem odcházela nadšená, že to je správná cesta pro mě. Od první chvíle jsem věděla, že jsem v dobrých rukou. Její milý, lidský přístup mi byl blízký, pomáhala mi zvládnout těžší chvilky, motivovala mě, podporovala. Moc mi také pomohlo, že mám úžasnou podporu ve své rodině, u kolegů v práci a ti všichni mě provázeli na cestě za nastavením nového pohledu na stravování, musela jsem se vzdát svých zlozvyků a že jich bylo, byli u toho, když jsem sebevědomě zase po dlouhé době zvedla hlavu a přestala schovávat postavu do volného oblečení.

Dnes, po půl roce, mám o 20 kg méně, váhu jsem rozhodnutá si udržet a daří se mi to, mám spoustu energie a zdravě se stravuji nejen já, ale celá rodina, takže i manžel je o nějaké to kilo lehčí. I když kvůli zdravotnímu handicapu nemohu sportovat, vidím, že vyvážený jídelníček zajistí dostatek energie a kila nejdou nahoru, je to životní styl, který je dlouhodobě udržitelný a vyhovuje mi.

Vlastně nejvíc teď utrácím za nové oblečení, skok o dvě konfekční velikosti je poznat a konečně nosím, co se mi líbí. Těší mě, že jsem inspirací pro své okolí, pro všechny, kteří si nechtějí dlouho přiznat, že je potřeba začít pro sebe něco dělat.

Inspirujte se dalšími příběhy

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.