Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-25kg

Barbara Semrádová

33 let

Jmenuji se Barbara Semrádová a už 8 let žiji v Bernu ve Švýcarsku. Pocházím z Brna, kam jezdím velmi ráda navštěvovat své rodiče a přátele.

V posledních letech jsem díky náročnému studiu v zahraničí, s tím spojenému zhoršení zdravotního stavu, a redukci sportovních aktivit začala pociťovat problémy s váhou. Dostala jsem se ze svých standardních 65 kg na neuvěřitelnou váhu 92 kg. Kila mi přibývala plíživě a od určité chvíle pro mne moje fyzička byla tak frustrující, že jsem na ni rezignovala. Když jsem se ale viděla na fotkách ze svatby mé starší sestry, rozhodla jsem se, že s mojí nadváhou musím ihned něco udělat. Když mě potom na podzim přítel požádal o ruku, byla moje motivace jasná. Zhubnout na původní váhu do svatby. Proto jsem se obrátila na maminku, která je poradkyní Cambridge Weight Plan v Brně a za ta léta mi vyprávěla spoustu příběhů svých úspěšných klientů. Nejvíce mne inspiroval příběh jejího oblíbeného klienta Pepíka Groška, který výrazně zhubl a drží si váhu dodnes.

Vzhledem k tomu, že žiji ve Švýcarsku, musela jsem program přesně probrat a naplánovat dopředu. V lednu 2016 jsem se do toho pustila a díky intenzivní podpoře maminky a přítele jsem do července 2016 zhubla 25 kg. Maminka i přítel mi stáli po boku ve chvílích, kdy jsem toužila hřešit i když jsem si nevěděla rady, jak dodržet program v rámci pracovních a společenských aktivit. Když na mě přicházela krize nebo nejistota, zvedla jsem telefon a volala mamince. Tyto hovory mi velmi pomohly neztratit cestu a zbytečně se netrápit výčitkami svědomí v případě nevyhnutelného prohřešku proti programu. S produkty Cambridge Weight Plan jsem se ale po prvním měsíci tak sžila, že mi sladkosti a jiné dobroty úplně přestaly chybět.

Cítila jsem se mnohem lépe i po fyzické stránce. Konečně mě opustil opakující se zánět šlach, kvůli kterému jsem celou zimu nemohla pořádně chodit. Mohla jsem se znovu začít věnovat běhání a společenskému tanci. Když jsem na konci července odjížděla na svatbu do Brna, můj kolega, který nad mými ambiciózními plány ještě v lednu nevěřícně kroutil hlavou, mi gratuloval. Řekl, že jsem se jako člověk neskutečně proměnila nejen fyzicky, ale vyzařuje ze mne teď mnohem vyšší sebevědomí a úžasné charizma. Takových komplimentů jsem slyšela za poslední dobu mnoho a všechny mě neskutečně potěšily. Maminko a Ondro, děkuji.

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

MUDr. Semrádová Soňa

Brno, Dům SCALA Moravské náměstí 3

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a startovací balíček ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.