popup
Příběh klienta
Fotka Pred Fotka Po
-15kg

Anna Krasulová

64 let

Jmenuji se Anna Krasulová, žiji v Ostravě a je mi 63 let. Myslela jsem si, že nemám problém se svojí váhou. Brala jsem to tak, že s věkem se přece nějaké to kilo nabere a byla jsem s tím tak nějak smířená. Až do té doby, než jsem se po letech sešla se spolužačkami z gymnázia. A jak to tak bývá, vzpomínaly jsme na historky ze školy, ohlížely se za svým životem, kdo čeho dosáhl, prohlížely jsme školní fotografie a já si uvědomila, jak jsem se změnila. Ne povahou, ale postavou. Aniž bych si to připouštěla. Tam někde na tom srazu se mi v hlavě usadil červíček, který mi říkal:      „Zhubni.“

A protože jsem se od své dcery zprostředkovaně dozvěděla o její známé, která zhubla s programem Cambridge Weight Plan, rozhodla jsem se jít do toho. Objednala jsem se na konzultaci k paní Štěpánové, kam se mnou šla i dcera, která si myslela, že mi výživová poradkyně řekne, že hubnout nepotřebuji. Ale ono se to nestalo. Po zvážení a změření nastalo mé zděšení, jak hodně mám vnitřního útrobního tuku. Při výšce 166 cm jsem vážila 73 kg. Paní Renata mi vše důkladně vysvětlila, jak mám program CWP dodržovat a jak bych měla postupovat.

Rozhodla jsem se program CWP podstoupit a hlavně jej dodržovat. Už po týdnu jsem viděla první výsledky, a to mě utvrdilo v pokračování. Během hubnutí jsem nepociťovala žádné chutě hřešit, a přestože jsem necvičila, šla váha jakoby sama dolů. Návštěvy u paní Renaty se stávaly milým setkáním, na která jsem se těšívala.

Každý týden byl pro mě radostí. Uvědomovala jsem si, že s ubývajícími kily mi přibývá vitálnost. Bavilo mě připravovat si produkty a dodržovat jídla v jednotlivých fázích programu. Největší překvapením pro mě bylo, že můj biologický věk dle měření klesl téměř o 20 let pod můj skutečný věk a musím přiznat, že se tak i cítím. S programem jsem zhubla 15 kg a dostala jsem se na váhu 58 kg, což byla moje gymnaziální váha. Ráda si připravuji zdravé pokrmy, omezuji i nadále cukr a jím hodně zeleniny a bílkovin. Mým novým koníčkem se stalo oblékání a pečování o sebe sama. CWP byl pro mě impulsem k nastartování nového životního směru.

Inspirujte se dalšími příběhy
Poradce

Ing. Štěpánová Renata

Opava, Těšínská 2672/42

Chci se objednat

Ing. Štěpánová Renata

Ostrava, Lumírova 639/2

Chci se objednat

Spolupracujeme

Biele logo

Vstupní konzultace a dárek k vstupní konzultaci ZDARMA

* Povinné údaje

Nebudeme vás trápit otázkami dlouhé hodiny. Vstupní konzultace u nás trvá jen 30–45 minut.

Budete jenom VY, VÁŠ osobní poradce a VAŠE dieta šitá na míru, dle Vašich představ a možností s maximálním výsledkem. Společně si stanovíte cíle a cestu, která Vám zaručí úspěch.

Zjistěte více o programu Cambridge Weight Plan nebo si přečtěte lékařskou studii.